Strona głównaLudzieAlice Cooper nie wybiera się na emeryturę

Alice Cooper nie wybiera się na emeryturę

70-letni Alice Cooper nie zamierza w najbliższym czasie rezygnować z koncertowania.
Alice Cooper nie wybiera się na emeryturę [Alice Cooper fot. Universal Music Polska] Alice Cooper na scenie obecny jest od lat 70. Wylansował takie rockowe hity jak "School's Out", "Poison", "No More Mr. Nice Guy" czy "Hey Stoopid". W 2011 razem ze swoim oryginalnym zespołem Alice Cooper został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame. W lipcu 2017 roku wydał 27. album "Paranormal". Gwiazdor niedawno zagrała Heroda w "Jesus Christ Superstar", czyli musicalu, który stacja NBC wystawiła na żywo.

Zawsze mówiłem, że przestanę koncertować jak tylko ludzie przestaną przychodzić na nasze koncerty - mówi - A na to się nie zanosi. Prawdę mówiąc idzie nam lepiej niż kiedykolwiek. Coraz więcej ludzie przychodzi na koncerty a ja nigdy nie czułem się lepiej, więc nie ma żadnego powodu bym przechodził na emeryturę.

12 czerwca na warszawskim Torwarze Alice Cooper zagra koncert w ramach projektu The Hollywood Vampires, w którym działają także Johnny Depp oraz gitarzysta Aerosmith, Joe Perry.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • EWST.pl
  • Pola Nadziei
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy