Strona głównaLudzieArkadiusz Jakubik świętuje 50. urodziny

Arkadiusz Jakubik świętuje 50. urodziny

Dziś Arek Jakubik świętuje 50. urodziny. Z tej okazji w internecie ukazał się nowy teledysk zespołu Dr Misio, którego solenizant jest liderem.
Arkadiusz Jakubik świętuje 50. urodziny [Arkadiusz Jakubik fot. Kino Świat] Klip powstał do piosenki "Zmartwychwstaniemy". Słowa do utworu napisał Krzysztof Varga. Za reżyserię odpowiadają Oskar Marciniuk i Marcin Kurowski.

Kawałek pochodzi z albumu Dr Misio "Zmartwychwstaniemy".urodził się 14 stycznia 1969 w Strzelcach Opolskich. Jest polskim aktorem, reżyserem i scenarzystą teatralnym, a także piosenkarzem i wokalistą. Czterokrotny laureat Polskiej Nagrody Filmowej Ory.

Do jego najbardziej znanyc ról należą te z filmów Wojciecha Smarzowskiego - "Pod Mocnym Aniołem", "", "Dom zły", "Drogówka" czy "Klr" a także w takich produkcjach jak "", "Chce sie żyć" czy "Jestem mordercą". Jego głos jest znany także z dubbingu animacjach i filmach dla dzieci ("Potwory i spółka", "Madagaskar", "Muppety" czy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć