Strona głównaLudzieBill Cosby nie może opuszczać domu

Bill Cosby nie może opuszczać domu

Bill Cosby otrzymał nakaz noszenia bransoletki z GPS-em i nie może opuszczać Filadelfii.
Bill Cosby nie może opuszczać domu [Bill Cosby, fot. Mr. Scott King (PD)] Po tym jak został uznany winnym napaści seksualnej na Andreę Constand, sędzia wydał nakaż noszenia przez aktora bransoletki nadzoru elektronicznego. Aktor nie może opuszczać domu w Filadelfii, chyba że chce się spotkać z lekarzem lub prawnikami. Wtedy musi wystąpić o pozwolenie.

Andrea Constand oskarżyła Bill Cosby'ego o to, że 2004 roku podał jej narkotyki a następnie ją molestował. Bill Cosby nie przyznał się do winy i twierdził, że do zbliżenia doszło za obopólną zgodą.

Ława przysięgłych złożona z siedmiu mężczyzn i pięciu kobiet uznała Billa Cosby'ego winnym.

Bill Cosby w ostatnich latach został przez ponad 50 kobiet. Tylko Andrea Constand wniosła sprawę do sądu. Był to już drugi proces w tej sprawie. Poprzednio sędziowie przysięgli nie byli w stanie ustalić werdyktu.

Wkrótce dowiemy się jaki wyrok otrzyma aktor. Sędzia ma na ogłoszenie 100 dni. 80-letniemu Billowi Cosby'emu grozi nawet do 30 lat wiezienia.

Prawnicy aktora złożą zapewne apelację.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • EWST.pl
  • eGospodarka.pl
  • Pola Nadziei
  • Kobiety.net.pl
  • Oferty pracy