Strona głównaLudzieBill Nighy wrażliwy na krytykę

Bill Nighy wrażliwy na krytykę

Bill Nighy nigdy nie czyta recenzji filmów, w których wystąpił. Aktor przyznał, że za bardzo bierze do siebie wszelką krytykę.
- Nie czytam recenzji własnych filmów, bo to dla mnie zbyt wiele - tłumaczy Nighy. - W przeszłości nie potrafiłem się powstrzymać i przeczytałem kilka opinii, a potem stwierdziłem, że nie mogę tego więcej robić. Nie umiem znieść krytyki.

Nighy dodał też, że jako gwiazdor nie musi już chodzić na przesłuchania, co bardzo go cieszy.

- Nie potrafię opisać słowami, jakie to cudowne uczucie - oświadczył aktor. - Nie muszę już walczyć o role, filmowcy sami do mnie przychodzą. Każdy aktor wam powie, że to takie zawodowe Boże Narodzenie.

Dorobek Billa Nighy'ego zamyka film "Chalet Girl".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kobiety.net.pl
  • Pola Nadziei
  • EWST.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X