Strona głównaLudzieCameron Diaz skończyła z aktorstwem?

Cameron Diaz skończyła z aktorstwem?

Cameron Diaz najwyraźniej bez szumnych ogłoszeń przeszła na aktorską emeryturę. Informację przekazała koleżanka po fachu, Selma Blair.
Cameron Diaz skończyła z aktorstwem? [Cameron Diaz fot. UIP] Cameron Diaz postanowiła, że nie będzie już występować w filmach, gdyż woli spędzać czas w domu z mężem, Benjim Maddenem.

Selma Blair wybrała się na lunch z Cameron Diaz, podczas którego wspominały swój film "Ostrożnie z dziewczynami". Kiedy Blair zasugerowała sequel, dowiedziała się, że Diaz nie zamierza już grać.
Cameron powiedziała, że przeszła na aktorską emeryturę, że skończyła z aktorstwem - zdradziła Selma Blair. - Ona nie musi już robić filmów. Ma wspaniałe życie. Nie wiem, co by ją skłoniło do powrotu. Jest szczęśliwa.
ostatnio na ekranie można było oglądać w "Annie" z 2014 roku.

Dorobek Selmy Blair zamyka "Mom and Dad". Ostatnio zajęta jest na planie serialu "Heathers", na podstawie obrazu "Śmiertelne zauroczenie".

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Akademia Pełni Życia
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy