Strona głównaLudzieClint Eastwood uratował życie. Jest bohaterem nie tylko w kinie

Clint Eastwood uratował życie. Jest bohaterem nie tylko w kinie

Clint Eastwood nieraz wcielał się w role mężczyzn, którzy potrafili zachować zimną krew w trudnych sytuacjach. Okazało się, że w prawdziwym życiu aktor także sprawdza się w stanach kryzysowych - dzięki szybkiej reakcji prawdopodobnie uratował życie mężczyźnie.
Clint Eastwood uratował życie. Jest bohaterem nie tylko w kinie [Clint Eastwood, fot. U.S. Department of the Interior's, PD] 83-letni uczestniczył w przyjęciu na turnieju golfowym, podczas którego dyrektor zawodów, Steve John, zadławił się kawałkiem sera. Aktor natychmiast wykonał manewr Heimlicha.

- Clint uratował mi życie - powiedział Steve John. - Nagle przestałem móc oddychać. To było straszne. Clint podszedł do mnie i dokładnie wiedział, co robić - dodał mężczyzna.

Eastwood wyznał, że John miał w oczach panikę, jaka cechuje tych, którym życie przepływa przed oczami. Trzykrotnie nacisnął jego brzuch i odblokował drogi oddechowe. Potem zaserwował mu szklankę wody z cytryną.

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć