Strona głównaLudzieCourtney Love oskarżona o zlecenie zabójstwa

Courtney Love oskarżona o zlecenie zabójstwa

Isaiah Silva oskarżył swoją teściową, Courtney Love, że zleciła jego zabójstwo.Sprawa dotyczy znowu gitary Kurta Cobaina, która decyzją sądu została przyznana byłemu mężowi córki Courtney Love. Lider Nirvany grał na tej gitarze pod czas koncerty MTV Unplugged.
Courtney Love oskarżona o zlecenie zabójstwa [Courtney Love fot. Universal Music Polska] Frances Bean Cobain i Isaiah Silva wzięli ślub w 2014 roku, ale spotykali się jeszcze 3 lata wcześniej. W marcu 2016 roku Frances Bean złożyła papiery rozwodowe. Choć dokumenty rozwodowe zostały podpisane w listopadzie ubiegłego roku, nadal trwa bitwa o gitarę. Frances Bean upoważniła swoich prawników do odzyskania instrumentu. Jej były mąż twierdził jednak, że dostał gitarę w prezencie od córki Kura Cobaina. Ostatecznie sąd zgodził się z argumentacją posiadacza gitary, więc Isaiah Silva mógł zatrzymać drogocenny instrument.

Teraz Isaiah Silva oskarżył swoją teściową, Courtney Love, że uczestniczyła w spisku z kilkoma osobami, który miał na celu "włamanie do jego mieszkania, pobicie go, porwanie, próbę zabójstwa a wszystko to w celi odzyskania gitary".

Jak twierdzi Isaiah Silva, 3 czerwca 2016 roku, Sam Lutfi i dwóch innych mężczyzn włamało się do jego domu, okradło go, porwało, a następnie próbowało zamordować w domu w West Hollywood Home. Napastnicy podobno udawali początkowo policjantów.

Jak na razie nie skomentowała zarzutów.

Wokalista popełnił samobójstwo 5 kwietnia 1994 roku. Jego córka miała wówczas niespełna dwa lata. 25-letnia obecnie Frances Bean Cobain przymierza się do wydania własnej muzyki.

Courtney Love ostatnio znowu zaangażowała się w projekty aktorskie. Zagrała w nowym filmie "The Long Home". Przymierza się też do produkcji The Possibility of Fireflies".

Jedyna solowa płyta Courtney Love to "America's Sweetheart" z 2004 roku. Jej dorobek z zespołem Hole zamyka "Nobody's Daughter" z kwietnia 2010 roku.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • EWST.pl
  • Pola Nadziei
  • Akademia Pełni Życia
  • Oferty pracy