Strona głównaLudzieDolly Parton składa życzenia Cher

Dolly Parton składa życzenia Cher

Dolly Parton wrzuciła na Twitter urocze życzenia urodzinowe dla Cher.
Dolly Parton składa życzenia Cher [Dolly Parton fot. Alcon Film] Tak się składa, że i urodziły się w tym samym roku. Legenda Country obchodziła urodziny w styczniu, a Cher 20 maja. Obie panie skończyły więc... 37 lat. Tak w każdym razie twierdzi Dolly Parton.

Dolly Parton można było niedawno usłyszeć na płycie Miley Cyrus, "Younger Now". Ostatnie dzieło 72-letniej piosenkarki to "Pure & Simple", które trafił do sprzedaży w sierpniu 2016 roku.

Gwiazda skomponowała ponad 3 tysiące piosenek, w tym hity "I Will Always Love You", "Jolene", "Coat of Many Colors" czy "9 to 5". W 1999 została wprowadzona do Country Music Hall of Fame.

Dolly Parton pracuje ostatnio nad projektem telewizyjnym "Dolly Parton's Heartstrings", dla którego inspiracją są piosenki legendy country. Sama wokalistka uczestniczy w projekcie w różnych rolach (jako aktorka i producentka). 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Hospicja.pl
  • Umierać po ludzku
  • Akademia Pełni Życia
  • Oferty pracy