Strona głównaLudzieDolores O'Riordan, wokalistka The Cranberries nie żyje

Dolores O'Riordan, wokalistka The Cranberries nie żyje

W wieku 46 lat zmarła Dolores O'Riordan, wokalistka znana przede wszystkim z The Cranberries.
Dolores O'Riordan, wokalistka The Cranberries nie żyje [Dolores O’Riordan, fot. Eva Rinaldi - The Cranberries, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons] Zespoł wydał dziś krótkie oświadczenie: "Irlandzka i międzynarodowa piosenkarka Dolores O'Riordan zmarła dziś niespodziewanie w Londynie. Wokalistka przebywała z zespołem w Londynie w związku z krótką sesją nagraniową. Szczegóły śmierci Dolores O'Riordan na razie nie będą ujawnione. Członkowie rodziny są zdruzgotani i proszą o uszanowanie prywatności w tym trudnym czasie.

Przyczyna śmierci nie została podana, ale prasa przypomina, że w 2017 roku kapela odwołała część koncertów ze względu na problemy wokalistki z plecami. Dolores O'Riordan cierpiała na .

Dolores O'Riordan wydała dwa solowe albumu: "Are You Listening?" (2007) oraz "No Baggage" (2009).

The Cranberries mają na swoim koncie siedem albumów, które sprzedały się w ponad 40 milionach egzemplarzy. Dyskografię zamyka płyta "Something Else" z 2012. Największe przeboje kapeli, której sukcesy przypadają na lata 90. to "Linger", "Dreams" czy "Zombie".

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się




Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • EWST.pl
  • Hospicja.pl
  • Kosciol.pl
  • Akademia Pełni Życia
  • Oferty pracy