Strona głównaLudzieDustin Hoffman uderzył Meryl Streep

Dustin Hoffman uderzył Meryl Streep

W wywiadzie dla magazynu "New York Times" Meryl Streep powiedziała o pierwszej scenie, jaką kręciła z Dustinem Hoffmanem do dramatu "Sprawa Kramerów". Była to scena, w której postać Hoffmana uderza Streep. Okazuje się, że aktor naprawdę ją spoliczkował.
Dustin Hoffman uderzył Meryl Streep [Dustin Hoffman i Meryl Streep fot. Columbia Pictures] - Będąc aktorem, musisz mieć pewną swobodę - wspomina Streep. - Jestem pewna, że sama nieumyślnie zraniłam ludzi podczas fizycznych scen. Do pewnego stopnia jest to usprawiedliwiane i wybaczane, to był jednak mój pierwszy film, moja pierwsza scena w pierwszym filmie, a on mnie spoliczkował. Trafiło to później na ekran. Zdecydowanie przekroczył granicę.

Film "Sprawa Kramerów" z 1979 roku zdobył 5 Oscarów. Po statuetce otrzymali m.in. Dustin Hoffman za główną rolę męską i Meryl Streep dla najlepszej aktorki w roli drugoplanowej.

O zrobiło się ostatnio głośno w kontekście skandalu związanego Harveyem Weinsteinem. Rose McGowan, jedna z pokrzywdzonych przez hollywoodzkiego producenta, zarzuciła Streep, że wiedziała o sytuacji i przez lata milczała. Wielokrotna laureatka Oscara zapewnia, że o nadużyciach i molestowaniach, których dopuścił się Weinstein.

Z kolei sam stał się antybohaterem, gdy w mediach pojawiły się doniesienia o jego nadużyciach wobec kobiet.

16 lutego 2018 roku Meryl Streep będzie można oglądać w filmie "Czwarta władza" ("The Post"). Ostatnio zajęta jest na planie "Mamma Mia! Here We Go Again".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Kobiety.net.pl
  • EWST.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Oferty pracy