Strona głównaLudzieElton John przeciwko brexitowi

Elton John przeciwko brexitowi

Elton John uważa, że Brytyjczycy zostali okłamani przez polityków przed referendum dotyczącym brexitu.
Elton John przeciwko brexitowi [Elton John fot. Universal Music Poland] Wokalista uważa, że podczas kampanii zostały poczynione kompletnie oraz, że ludzie tak naprawdę nie wiedzieli, co oznacza głosowanie.
Ludziom obiecano rzeczy, które ekonomicznie są niemożliwe - mówi Elton John. - Teraz natomiast kompletnie nie wiadomo o co chodzi w negocjacjach dotyczących wyjścia z Unii. Wygląda to jakbyś będąc w pałacu Hampton Court chodził z opaską na oczach, został okręcony wokół osi 16 razy i masz znaleźć wyjście.
jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Na koncie ma 38 złotych oraz 31 platynowych oraz multiplatynowych płyt. Łącznie jego albumy rozeszły się w 250 milionach egzemplarzy. To do niego należy rekord najlepiej sprzedającego się singla wszech czasów, wypuszczonego w 1997 roku w nowej wersji "Candle in the Wind", który osiągnął wynik 33 milionów egzemplarzy. Elton John jest także autorem muzyki do największych sprzedażowych hitów musicalowych zarówno scenicznych, jak i filmowych, takich jak np. "Billy Elliot", "Król Lew" czy "Aida".

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • EWST.pl
  • eGospodarka.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Oferty pracy