Strona głównaLudzieGary Oldman ożenił się po raz piąty

Gary Oldman ożenił się po raz piąty

Gary Oldman ponownie wziął ślub. Jego piątą już żoną została kuratorka sztuki, Gisele Schmidt.
Gary Oldman ożenił się po raz piąty [Gary Oldman fot. Working Title Films] Para pobrała się w sierpniu 2017 roku w domu przyjaciela i menedżera aktora, Douga Urbanksiego w Beverly Hills. To właśnie on ujawnił, że 59-letni Brytyjczyk ożenił się z Gisele Schmidt. Utrzymana w tajemnicy ceremonia była kameralna i odbyła się z udziałem wyłącznie najbliżej rodziny i przyjaciół.

Dla to już piąte małżeństwo. Jego pierwszą żoną była Lesley Manville, aktorka, z którą rozwiódł się po dwóch latach. Następnie od 1990 do 1992 był mężem Umy Thurman. Po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu z fotografką Donyą Fiorentino. Małżeństwo trwało 4 lata i rozpadło się w 2001. Z obecną, piątą żoną zaczął się spotykać, gdy był w separacji z wokalistką i aktorką, Alex Edenborough. sfinalizowano w 2015 roku po 7 latach wspólnego życia.

Gary Oldman ostatnio zagrał Winstona Churchilla w dramacie "Czas mroku"

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Wynik dodawania (tylko niezalogowani):

SZEŚĆ + SZEŚĆ =

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • EWST.pl
  • Pola Nadziei
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X