Strona głównaLudzieJim Carrey i Ariana Grande uprzejmi z powodu depresji

Jim Carrey i Ariana Grande uprzejmi z powodu depresji

Jim Carrey i Ariana Grande wymienili się uprzejmościami z powodu… depresji.
Jim Carrey i Ariana Grande uprzejmi z powodu depresji [Jim Carrey fot. Warner Bros. Poland]
W sobotę Ariana Grande umieściła na swoim Instagranie wpisy dotyczące depresji. Artystka zacytowała m.in. słowa Jima Carreya:
Depresja jest przemówieniem twojego ciała. Ono mówi, że ma dość postaci, którą wymyśliłeś, nie chce być już tym avatarem. To zbyt wiele dla niego.
Gdy Jim Carrey zobaczył wpis wokalistki podziękował jej za otwartość i napisał, ze jest onieśmielony z powodu takiej fanki. Na ten tweet Ariana Grande odpowiedziała z kolei żartobliwie, że wytatuuje sobie wiadomość od aktora na czole.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem "Yours Truly". Rok później ukazał się promowany przebojem "Problem" zestaw "My Everything", który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, "Dangerous Woman", miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu "Piękna i bestia". Jej czwarty album "Sweetener" ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Płyta "Thank U, Next" wyszła 8 lutego 2019 roku.

występował ostatnio w serialu "Kidding".

. I read your lovely mention of me and things I’ve said about depression. A brilliant teacher and friend, Jeff Foster was OG on the “Deep Rest” concept. I admire your openness. I wish you freedom and peace. I feel blessed to have such a gifted admirer. Happy Easter!
— Jim Carrey (@JimCarrey)
thank u so much for your kindness. i don’t think u understand how much i adore u or what u mean to me. thank u for taking the time to share this w me. you are such an inspiration. i can’t wait to tattoo this tweet to my forehead. sending you lots of love & all things happy.
— Ariana Grande (@ArianaGrande)

Przeczytaj także


Depresja - diagnoza, objawy, leczenie, profilaktyka

Depresja to bardzo poważna choroba, a jej lekceważenie może prowadzić nawet do śmierci. Dotyka ona ludzi w różnym wieku, jednak w przypadku osób starszych bywa często lekceważona, traktowana jako jeden z objawów starzenia się. czytaj dalej »


 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Pola Nadziei
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Hospicja.pl
  • Oferty pracy