Strona głównaLudzieJohn Malkovich ratuje życie i to nie na ekranie

John Malkovich ratuje życie i to nie na ekranie

Malkovich zwykle nie jest obsadzany w rolach podziwianych bohaterów. Tym razem jednak taką odegrał i to nie na planie filmowym. Prawdopodobnie uratował życie 77-latka, który przypadkowo poderżnął sobie gardło.
John Malkovich ratuje życie i to nie na ekranie [John Malkovich, fot. Petr Novák, Wikipedia] Emerytowany pracownik general Motors Jim Walpole wraz z żoną Marylin udał się na weekendową wycieczkę autobusową do Toronto. Tak się zaś składa, że Malkovich występuje obecnie w kanadyjskim Elgin Theatre.

Wypadek miał miejsce, gdy para wycieczkowiczów udała się na spacer i mężczyzna potknąwszy się wyjątkowo niefortunnie upadł na stojące obok rusztowanie podrzynając sobie gardło.

Marylin zaczęła wołać o pomoc. - Krew tak szybko wypływała - opowiada kobieta.

Na miejscu szybko zjawił się mężczyzna, którego później zidentyfikowano jako . Aktor ucisnął krwawiące miejsce starając się zatamować krwotok. Następnie do poszkodowanego podszedł inny przechodzień, z którego opowieści wynika, że Malkovich wiedział, co nieszczęśnikowi.

Gdy na miejsce dotarł ambulans i mężczyźnie udzielono fachowej pomocy, ten zwrócił się do swojego wybawcy z pytaniem o jego imię. Aktor odpowiedział: - Nazywam się John, wszystko będzie dobrze.

59-letni aktor występuje obecnie w Elign jako Casanova w The Giacomo Variations.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Umierać po ludzku
  • Akademia Pełni Życia
  • Pola Nadziei
  • Oferty pracy