Strona głównaLudzieKolejny rozwód w Hollywood: Clint Eastwood rozstaje się z żoną

Kolejny rozwód w Hollywood: Clint Eastwood rozstaje się z żoną

Niedawno świat obiegła wieść, że Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się po 13 latach małżeństwa. Teraz media informują, że Clint Eastwood jest w separacji ze swoją drugą żona Diną. Ich małżeństwo trwało 17 lat.
Kolejny rozwód w Hollywood: Clint Eastwood rozstaje się z żoną [Clint Eastwood, fot. U.S. Department of the Interior's, PD] Żona aktora, była gwiazda reality show i prezenterka telewizyjna, potwierdziła z mężem dodając, że już od jakiegoś czasu mieszkają osobno.

48-letnia Dina powiedziała w wywiadzie, że pozostają blisko.

Jak dowiedziały się media, państwo Eastwood nie mieszkają ze sobą od co najmniej roku, a do zdjęć nie pozują wspólnie od listopada 2011 roku.

Para wspólnie wychowuje córkę Morgan.

Dina jest drugą żoną 83-letniego aktora. Po raz pierwszy ożenił się w 1953 z modelką Maggie Johnson, związek przetrwał 25 lat. Gwiazdor nie stronił od romansów, w sumie ma siedmioro dzieci z pięcioma kobietami.

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • eGospodarka.pl
  • Pola Nadziei
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Kobiety.net.pl
  • Oferty pracy