Strona głównaLudzieLiam Gallagher spotyka córkę

Liam Gallagher spotyka córkę

Liam Gallagher spotkał się po raz pierwszy ze swoją 21-letnią córką.
Liam Gallagher spotyka córkę [Liam Gallagher fot. Sony Music] Molly Moorish jest córką i Lisy Moorish. Muzyk spotkał się z córką po raz pierwszy po koncercie w Londynie.
Molly Moorish pracuje jako modelka. Dziewczyna ma młodszego brata, Astile Louisa, którego ojcem jest Pete Doherty.

Liam Gallagher jakiś czas temu przyznał, że nie ma kontaktu ani z córka, ani z matką, z którą był związany przez dwa lata w latach 90.
Dziewczyna jest pod dobrą opieką - mówił Liam Gallagher. - Kupiłem im dom. Molly chodzi do dobrych szkół. Nie wiem czy się spotkamy. Ja na pewno nie mam nic przeciwko.
Spotkanie zostało udokumentowane . Oprócz ojca i córki na fotografii są też dwaj przyrodni bracia Molly, Lennon oraz Gene.

Liam Gallagher ma też czwarte dziecko, którego matką jest amerykańska dziennikarka Liza Ghorbani. Córka Gemma ma w tej chwili 5 lat.

Po rozpadzie Oasis w 2009 roku Liam Gallagher powołał do życia grupę Beady Eye, z którą wydał dwie płyty "Different Gear, Still Speeding" (2011) i "BE" (2013). Zespół zakończył działalność w 2014 roku. Solowy album "As You Were" Anglik wydał w październiku 2017 roku.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • eGospodarka.pl
  • Kosciol.pl
  • Oferty pracy