Strona głównaLudzieMadonna radzi sobie ze wszystkim

Madonna radzi sobie ze wszystkim

Madonna przyznała, że godzenie pracy z życiem osobistym wymaga sporo pracy i wyrzeczeń. 53-letnia artystka wychowuje czworo dzieci, kręci filmy, nagrywa płyty i koncertuje. Od jakiegoś czasu spotyka się też z 24-letnim Brahimem Zaibatem. Dla każdej z ukochanych osób musi znaleźć czas w przerwach między pracą na planie i nagraniami.
- Można mieć wszystko, ale nie wolno oczekiwać, że będzie się dobrze spało w nocy - tłumaczy Madonna. - Mam wszystko, czego chciałam: miłość, dzieci i pracę. Jestem ogromną szczęściarą. Nie potrafię wyobrazić sobie życia bez dzieci, bez miłości i bez możliwości realizowania pasji. Niestety, gdy łączy się to wszystko, ktoś lub coś zawsze na tym cierpi. Albo dzieciaki, albo facet, albo kariera. Z biegiem lat nauczyłam się iść na kompromis i organizować swój czas tak, abym nikogo i niczego nie zaniedbywała. Wymaga to jednak wielu poświęceń.

Ostatnia płyta królowej muzyki pop to "Hard Candy" z kwietnia 2008 roku. Na tegorocznym festiwalu w Wenecji premierę miał nowy film Madonny, "W.E.".

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • EWST.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Aktywni 50+
  • Hospicja.pl
  • Oferty pracy