Strona głównaLudzieMadonna zaprzecza plotkom o adopcji

Madonna zaprzecza plotkom o adopcji

W sieci pojawiły się informacje, że Madonna chce adoptować kolejną dwójkę dzieci z Malawi. Rewelacjom tym zaprzeczyła sama artystka.
Madonna zaprzecza plotkom o adopcji [Madonna, fot.  	Jon Haywood @The Signifier Limited, cc-by-2.0, Wikimedia Commons] Jeden z serwisów podał informację, iż Madonna zwróciła się do Sądu Najwyższego Malawi w sprawie . Tymczasem ona sama mówi o zupełnie innych powodach wizyty w tym kraju.

- Jestem w Malawi by zobaczyć jak funkcjonuje szpital dla dzieci w Blantyre, doglądam też innych przedsięwzięć, które realizuję z Raising Malawi - mówi Madonna. - Informacje o adopcji są całkowicie zmyślone.

Madonna ma z Malawi, David Banda został adoptowany w 2008 roku, a Mercy James rok później.
wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like a Virgin", "Papa Don't Preach", "Like a Prayer", "Vogue", "Take a Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Pola Nadziei
  • eGospodarka.pl
  • EWST.pl
  • Oferty pracy