Strona głównaLudzieMel Gibson popiera kobiety mówiące o nadużyciach seksualnych

Mel Gibson popiera kobiety mówiące o nadużyciach seksualnych

Mel Gibson odniósł się do zataczającego coraz szersze kręgi skandalu dotyczącego nadużyć seksualnych w Hollywood.
Mel Gibson popiera kobiety mówiące o nadużyciach seksualnych  [Mel Gibson fot. ITI Cinema] Aktor, apytany o stanowisko w sprawie , i innych ludzi z filmowej branży oskarżonych o molestowanie seksualne odparł, że zdecydowanie staje po stronie kobiet i wierzy, że nadchodzą zmiany.

- Zrobiło się niezłe zamieszanie, światło dzienne ujrzały skrywane dotąd sekrety, co jest jest zdrowym objawem - mówi gwiazdor. - To bolesna sprawa, ale myślę, że ten ból prowadzi do zmiany.

- Wspieram ofiary i cieszę się, że zaczęły mówić - dodał. - To straszne, że muszą to ponownie przeżywać. My jesteśmy tylko obserwatorami problemu, ale musimy się temu dobrze przyjrzeć.

obecnie promuje film "Co wiecie o swoich dziadkach?", który do naszych kin trafi 1 grudnia.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kobiety.net.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Aktywni 50+
  • eGospodarka.pl
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X