Strona głównaLudzieMel Gibson świętuje 100-lecie niepodległości Polski

Mel Gibson świętuje 100-lecie niepodległości Polski

W sieci pojawił się spot celebrujący rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Aktor złożył też życzenia Polsce i Polakom.
Mel Gibson świętuje 100-lecie niepodległości Polski [Mel Gibson, fot. Youtube/Polska Fundacja Narodowa] Spot stworzyła Polska Fundacja Narodowa. W roli głównej, a raczej w roli narratora występuje Mel Gibson.
Największą nagrodą z podróży jest powrót do domu, czasem zajmuję chwilę, czasem jeden głęboki wdech. Mija godzina i kolejna godzina. Upływają dni i noce - mówi Mel Gibson w spocie. - A teraz wyobraź sobie, że wracasz do domu z podróży po 123 latach. Polacy nie mieli domu przez 123 lata. A teraz mija 100 lat od tej chwili, gdy ten dom odzyskali. Świętujmy z nimi.


Gibson złożył też życzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Polsko! Celebrujesz 100-lecie odzyskania niepodległości. Jesteście pięknym narodem z niesamowitą historią. I życzę Wam wszystkiego najlepszego!


W 2016 roku zrealizował świetnie przyjęty film "Przełęcz ocalonych". Australijczyk przymierza się do realizacji produkcji "Dzika banda" oraz "Pasja: Wskrzeszenie".

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Hospicja.pl
  • Kosciol.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy