Strona głównaLudzieMichael Douglas zaprzecza molestowaniu, nim jeszcze go oskarżono

Michael Douglas zaprzecza molestowaniu, nim jeszcze go oskarżono

Michael Douglas dowiedział się, że dziennikarze "The Hollywood Reporter" i "Variety" kontaktowali się z jego prawnikami odnośnie molestowania seksualnego. Aktor postanowił nie czekać na doniesienia medialne i sam skontaktował się z serwisem Deadline, by wyjaśnić sprawę.
Michael Douglas zaprzecza molestowaniu, nim jeszcze go oskarżono [Michael Douglas fot. Monolith] dowiedział się, że jego dawna pracownica utrzymuje, iż używał przy niej barwnych opisów i masturbował się przy niej. Rzecz miała rozegrać się ponad 30 lat temu, a kobieta później została zwolniona.

Douglas nie zaprzecza, że mówił różne rzeczy, ale nigdy do niej. - Nic z tego nie było adresowane do niej, mogła podsłuchać prywatną rozmowę - wyjaśnia 73-latek. - Jeśli czuła się urażona, mogła po prostu wyjść.

Jeśli chodzi o masturbowanie się, tutaj zapewnia, że doniesienia są nieprawdziwe i sfabrykowane. - Przyznałbym się do wszystkiego, co zrobiłem, ale na pewno nie masturbowałem się przy tej kobiecie - dodał. - Żałuję, że nie skontaktowała się ze mną wtedy, przed laty, że nie byłem pierwszą osobą, z którą podzieliła się swym bólem czy obawami.

Michael Douglas przyznał, że te oskarżenia go oburzyły. - Nie na taki nowy rok czekałem - powiedział. - Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Boję się. Szykuję różne projekty ze studiami i na razie wszyscy wydają się mnie wspierać. Zastanawiam się jednak, czy ludzie zdają sobie sprawę, że takie dotykają więcej niż jedną osobę.

Michaela Douglasa niedawno można było oglądać w "Tożsamości zdrajcy". Ostatnio zajęty był na planie "Ant-Man and the Wasp".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Kosciol.pl
  • Aktywni 50+
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy