Strona głównaLudzie"Milionerzy" - 60-letnia nauczycielka wygrała główną nagrodę

"Milionerzy" - 60-letnia nauczycielka wygrała główną nagrodę

Pani Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego jest drugą osobą w historii polskich "Milionerów", która odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania i wygrała milion złotych.
"Milionerzy" - 60-letnia nauczycielka wygrała główną nagrodę [Maria Romanek, fot. TVN] Pytanie, które przyniosło milion złotych pani Marii dotyczyło matematyki, a konkretnie arytmetyki i brzmiało:
Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 do 121? A - 12 321; B - 1 234 321; C - 111 111 111; D - 123 454 321.

60-letnia polonistka z przez chwilę zastanawiała się, po czym wskazała "B" jako "jedyną logiczną odpowiedź", zdobywając w ten sposób najwyższą wygraną w "Milionerach".
Udowodniłam, kobitki kochane, że po 60-tce też się fajnie żyje - powiedziała pani Maria, gdy już ochłonęła i uwierzyła w to, że "naprawdę wygrała milion".
Nauczycielka z Bieszczad ujęła widownię oraz widzów przed telewizorami nie tylko swoją , ale też ogromnym ciepłem i skromnością. Pytana jeszcze przed ostatnim pytaniem, co zrobiłaby z tak dużą kwotą, wśród celów wskazała między innymi pomoc potrzebującym dzieciom oraz wsparcie prowadzonej przez siebie od pewnego czasu akcji odnawiania zaniedbanych nagrobków na cmentarzu w Lesku.

Serdecznie gratulujemy!

Serwis świąteczny senior.pl

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • EWST.pl
  • Akademia Pełni Życia
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X