Strona głównaLudzieMorgan Freeman przeprasza i zaprzecza ostarżeniom o molestowanie

Morgan Freeman przeprasza i zaprzecza ostarżeniom o molestowanie

Morgan Freeman wydał obszerne oświadczenie dotyczące oskarżeń o molestowanie seksualne.
Morgan Freeman przeprasza i zaprzecza ostarżeniom o molestowanie [Morgan Freeman fot. Warner Bros Entertainment Polska] Telewizja CNN przeprowadziła śledztwo, w toku którego 16 osób wypowiedziało się na temat nieodpowiednich zachowań Morgana Freemana. Osiem kobiet twierdzi, że doświadczyło molestowania seksualnego jego ze strony a pozostałych 8 osób, że były świadkami nieprzyzwoitych zachowań gwiazdora.

Młoda asystentka producenta, która pracowała z Morganem Freemanem na planie komedii "" oskarżyła aktora, że wielokrotnie komentował jej wygląd, próbował podnosić jej spódnicę i pytał czy nosi bieliznę. Aktor łapał ją też za biodra i kładł ręce na jej pośladkach.

W dwie godziny po materiale, który ukazał się w CNN Morgan Freeman wydał oświadczenie.
Wszyscy, którzy mnie znają i którzy ze mną pracowali wiedzą, że nigdy nie zrobiłbym celowo czegoś co obraża lub stawia w niekomfortowej sytuacji kogokolwiek - napisał Morgan Freeman. - Przepraszam tych, którzy poczuli się niekomfortowo. To nigdy nie było moim celem.
Po informacjach stacji CNN firma Visa zrezygnowała z emisji reklam z Morganem Freemanem. Głos Morgana Freemana zniknie także ze środków komunikacji zbiorowej miasta Vancouver.

Teraz wydał kolejne, tym razem dłuższe oświadczenie dotyczące sprawy.
Jestem zdruzgotany, że 80 lat mojego życia może lec w gruzach w mgnieniu oka z powodu tego co napisano we czwartek w mediach. Wszystkie ofiary molestowania seksualnego zasługują na wysłuchanie. I powinniśmy ich słuchać. Ale nie jest słuszne porównywanie ohydnych napaści seksualnych z nieodpowiednimi żartami czy niechcianymi komplementami. Przyznaję, że jestem osobą która stara się by kobiety ale także mężczyźni w moim otoczeniu czuli się docenieni. Często żartuje z kobietami w - jak sądziłem - niegroźny sposób. Ewidentnie nie zawsze moje intencje były tak odbierane. Z tego powodu przeprosiłem we czwartek i przepraszam raz jeszcze osoby którego mogłem - nie celowo - urazić. Ale chce też żeby było jasne. Nie stworzyłem nieprzyjemnej atmosfery w pracy. Nie atakowałam kobiet. Nigdy nie oferowałem zatrudnienia czy awansu w zamian za seks. Jakiekolwiek sugestie tego typu mijają się z prawdą.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć