Strona głównaLudzieNatalie Portman żałuje, że stanęła w obronie Romana Polańskiego

Natalie Portman żałuje, że stanęła w obronie Romana Polańskiego

Natalie Portman przyznaje, że popełniła wielki błąd podpisując petycję z 2009 roku w sprawie uwolnienia Romana Polańskiego z aresztu w Szwajcarii.
Natalie Portman żałuje, że stanęła w obronie Romana Polańskiego [Natalie Portman fot. Best Film] Gwiazda "Czarnego łabędzia" bardzo żałuje, iż stanęła w obronie 84-letniego reżysera, który w 1977 roku uciekł z USA przed wyrokiem, po tym, jak przyznał się do stosunku seksualnego z nieletnią. Aktorka twierdzi, że do zaangażowania się w sprawę uwolnienia Polańskiego namówił ją ktoś, kogo darzy dużym szacunkiem.

36-letnia aktorka twierdzi jednak, że wyciągnęła wnioski z kontrowersji wywołanych przez petycję.
Czuję, że dzięki temu zdobyłam empatię wobec ludzi, którzy popełnili błędy. Żyliśmy w innym świecie, ale to niczego nie usprawiedliwia - twierdzi Natalie Portman. - Ale możesz mieć otwarte oczy i całkowicie zmienić sposób, w jaki chcesz żyć. Moje oczy nie były otwarte.
Natalie Portman jest mocno zaangażowana w kampanię Time's Up, która ma na celu walkę z molestowaniem seksualnym. Aktorka odmówiła jednak wypowiadania się na temat końca kariery innego kontrowersyjnego filmowca, , którego oskarżono o molestowanie córki Dyllan Farrow. Aktorka pracowała z reżyserem przy filmie "Wszyscy mówią: kocham cię".
Nie mówmy o tym, czy czyjaś kariera się zakończyła. Porozmawiajmy o możliwościach, które straciliśmy, nie dając szansy kobietom, ludziom różnych ras, niepełnosprawnym i społecznościom LGBTQ - uważa Portman.
Natalie nie była jedyną sławną osobą, która podpisała petycję domagającą się "natychmiastowego uwolnienia" Polańskiego. Sprawę poparły również takie osobistości, jak reżyserzy , David Lynch i Darren Aronofsky.

Zdobywczyni Oscara Natalie Portman ostatnio zagrała w obrazach "Planetarium" i "Song to Song". Niedawno zajęta była na planie obrazu "Anihilacja".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kobiety.net.pl
  • Hospicja.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy