Strona głównaLudzieOzzy Osbourne sprzedaje pluszowego nietoperza

Ozzy Osbourne sprzedaje pluszowego nietoperza

Ozzy Osbourne postanowił uczcić rocznicę odgryzienia głowy nietoperzowi.
Do niesławnego incydentu doszło 20 stycznia 1982 roku, podczas koncertu w Veterans Memorial Auditorium w Des Moines w stanie Iowa. Jeden z fanów Ozzy'ego Osbourne'a wrzuciła na scenę nietoperza. Książe Ciemności myślał, że była to gumowa zabawka i bez zastanowienia wziął go do ust i odgryzł głowę nietoperzowi. Okazało się jednak że był to prawdziwy nietoperz a wydarzenie przeszło do historii muzyki rockowej.

Teraz w rocznicę tamtych wydarzeń przygotował pluszowego nietoperza, któremu zresztą można odgryźć głowę bez uszczerbku dla zabawki.

Ozzy Osbourne to członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy i frontman legendarnego Black Sabbath. Ostatnią płytą solową Ozzy'ego pozostaje "Scream" z 2010 roku.

Today marks the 37th Anniversary since I bit a head off a f*cking bat! Celebrate with this commemorative plush with detachable head.
— Ozzy Osbourne (@OzzyOsbourne)

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • eGospodarka.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Akademia Pełni Życia
  • Hospicja.pl
  • Oferty pracy