Strona głównaLudziePrawnik Morgana Freemana atakuje CNN i domaga się przeprosin

Prawnik Morgana Freemana atakuje CNN i domaga się przeprosin

Prawnik Morgana Freemana wysłał list do CNN zapowiadający pozew sądowy. Aktor, kilka dni temu oskarżony w artykule CNN o molestowanie seksualne, wydał już oświadczenie zaprzeczające zarzutom, a teraz jego prawnik Robert M. Schwartz wysłał list do szefa CNN, Jeffa Zuckera.
Prawnik Morgana Freemana atakuje CNN i domaga się przeprosin [Morgan Freeman, fot. jdeeringdavis, CC-BY-2.0, Flickr] W obszernym liście prawnik obala wszelkie zarzuty, które padły w artykule CNN i wzywa do przeproszenia Morgana Freemana. W innym wypadku sprawa zakończy się w sądzie. Z listu Roberta M. Schwartza wynika, że sytuacje opisane w artykule były albo źle interpretowane albo w ogóle nie miały miejsca. Cały list można przeczytać .

Przypomnijmy, że telewizja CNN przeprowadziła śledztwo, w toku którego 16 osób wypowiedziało się na temat nieodpowiednich zachowań Morgan Freeman. Osiem kobiet twierdzi, że doświadczyły molestowania seksualnego ze strony a pozostałych 8 osób, że były świadkami nieprzyzwoitych zachowań gwiazdora.

Młoda asystentka producenta, która pracowała z Morganem Freemanem na planie komedii "W starym, dobrym stylu" oskarżyła aktora, że wielokrotnie komentował jej wygląd, próbował podnosić jej spódnicę i pytał czy nosi bieliznę. Aktor łapał ją też za biodra i kładł ręce na jej pośladkach.

Po informacjach stacji CNN firma Visa zrezygnowała z emisji reklam z Morganem Freemanem. Głos Morgana Freemana zniknie także ze środków komunikacji zbiorowej miasta Vancouver.

Morgan Freeman dotyczące sprawy.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • EWST.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Hospicja.pl
  • Oferty pracy