Strona głównaLudzieRobbie Williams: depresja chce mnie zabić

Robbie Williams: depresja chce mnie zabić

Robbie Williams po raz kolejny opowiedział o swojej walce z chorobą psychiczną. Brytyjski wokalista od lat zmaga się z depresją.
Robbie Williams: depresja chce mnie zabić [Robbie Williams fot. EMI Music Poland] Robbie Williams to jeden z popularniejszych popowych wokalistów. Karierę zaczynał w zespole Take That. Jego solowe płyty sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarzy. 45-letni muzyk od lat zmaga sie z , jednak przyznaje, że obecnie walką z nią jest łatwiejsza ze względu na powszechną wiedzę na ten temat i społeczną.
Ta choroba chce mnie zabić - mówi Robbie Williams - Ale zawsze byłem zbuntowany więc buntuje się też przeciwko niej i się nie daje. Czasami całkowicie bierze mnie w swoje władanie. Czasem jednak pomaga mi wejść na scenę. Ludzie ciągle się dziwią gdy o tym mówię jakby nie rozumieli, że jestem tak samo jak oni człowiekiem, który zmaga się z demonami we własnej głowie.
Najnowszy longplay Anglika, "The Heavy Entertainment Show", ukazał się w listopadzie 2016 roku. Dyskografię uzupełnia kompilacja "Under the Radar Volume 2" z listopada 2017 roku.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kobiety.net.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Umierać po ludzku
  • Pola Nadziei
  • Oferty pracy