Strona głównaLudzieRod Stewart miał raka prostaty

Rod Stewart miał raka prostaty

74-letni muzyk przyznał, że przez ostatnie dwa lata przechodził terapię zwalczającą raka prostaty. Ostatnio lekarze poinformowali artystę, że leczenie zakończyło się sukcesem.
Rod Stewart miał raka prostaty [Rod Stewart fot. Sony BMG] Rod Stewart o swojej chorobie powiedział podczas akcji charytatywnej dla Prostate Project and European Tour Foundation.
Żona powiedziała mi, że dziś jest dobry moment na to żebym się ujawnił. Nie, to nie to co myślicie - żartował Rod Stewart. - Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie raka prostaty. Nikt o tym nie wiedział, ale nadszedł monet by się do tego przyznać.
Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, tworzy muzykę we wszystkich gatunkach - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. "Blood Red Roses" to ostatni album artysty z 2018 roku.

Przeczytaj także


Nowotwór prostaty - diagnoza, objawy, leczenie, profilaktyka

Rak prostaty to jeden z najczęściej diagnozowanych nowotworów złośliwych u mężczyzn. Ze statystyk wynika, że w Polsce choroba odpowiada za 5 proc. śmierci spowodowanych nowotworem. Głównym czynnikiem zwiększającym ryzyko zachorowania na nowotwór prostaty jest wiek. czytaj dalej »


 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Aktywni 50+
  • Hospicja.pl
  • EWST.pl
  • Oferty pracy