Strona głównaLudzieRoger Waters namawia Madonnę do bojkotu Eurowizji w Izraelu

Roger Waters namawia Madonnę do bojkotu Eurowizji w Izraelu

Roger Waters w otwartym liście namawia Madonnę by odwołała swój występ w Izraelu.
Roger Waters namawia Madonnę do bojkotu Eurowizji w Izraelu [Madonna fot. Universal Music Polska] Był lider Pink Floyd jest jednym z najgłośniejszych krytyków polityki Izraela wobec Palestyńczyków. Tym razem twórca wezwał Madonnę do tego by odwołała swój występ na Eurowizji w Tel Awiwie.
Jeśli wierzysz w prawa człowieka, odwołaj swój występ - napisał .
Amerykańska wokalistka nie będzie uczestniczyć w konkursie Eurowizji, lecz zaprezentuje dwie piosenki jako gość imprezy. wykona jeden znany singel oraz jedną nową piosenkę. Występ artystki ma kosztować milion dolarów, a sfinansuje go izraelski biznesmen Sylvan Adams.

15 lutego TVP zadecydowała, że reprezentantem Polski na Eurowizji w Tel Awiwie będzie . Grupa wykona nową, przygotowaną na konkurs wersję piosenki "Pali się" – "Fire of Love (Pali się)". Tulia zaśpiewa w dwóch językach: polskim i angielskim.

64. konkurs piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w dniach 14-18 maja w Tel Awiwie. W ubiegłym roku piosenką "Toy” finał wygrała reprezentantka Izraela Netta Barzilai.

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Pola Nadziei
  • eGospodarka.pl
  • Akademia Pełni Życia
  • Oferty pracy