Strona głównaLudzieSacha Baron Cohen zapłaci grzywnę za czeskich turystów aresztowanych w stroju Borata

Sacha Baron Cohen zapłaci grzywnę za czeskich turystów aresztowanych w stroju Borata

Grupa czeskich turystów została aresztowana w Kazachstanie za paradowanie po ulicy w stroju Borata. Sacha Baron Cohen, odtwórca Borata, zamierza pomóc fanom.
Sacha Baron Cohen zapłaci grzywnę za czeskich turystów aresztowanych w stroju Borata [Sacha Baron Cohen fot. CinePix] Czesi zostali ukarani grzywną w wysokości 67 dolarów za chuligaństwo. Aktor zapowiedział, że uiści za nich konieczne opłaty. - Do moich czeskich ziomków, którzy zostali aresztowani - napisał gwiazdor na . - Wyślijcie mi szczegóły i dowód, że chodzi o was, a zapłacę waszą grzywnę.

Głównym bohaterem filmu "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej" z 2006 roku jest reporter pochodzący z małej wioski w Kazachstanie, który przyjeżdża do Ameryki, aby nakręcić dokument. Podróżując przez kraj Borat spotyka różnych ludzi, co prowadzi do wielu absurdalnych bądź zabawnych sytuacji. Film wywołał oburzenie wielu mieszkańców Kazachstanu. Produkcja przyniosła zysk ponad 260 milionów dolarów.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Aktywni 50+
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X