Strona głównaLudzieSean Penn nie chce już grać

Sean Penn nie chce już grać

Przy okazji premiery debiutanckiej książki "Bob Honey Who Just Do Stuff" Sean Penn przyznał, że nie czerpie już radości z grania.
O swoich wątpliwościach dotyczących aktorstwa laureat dwóch Oscarów opowiedział w wywiadzie z Tracy Smith z programu "Sunday Morning".
Miło jest pracować z dobrymi reżyserami i dobrymi aktorami na dobrym tekście - mówi Sean Penn - Ale czy mam poczucie, że to ma ponadczasową wartość? Może intelektualnie byłbym w stanie znaleźć wytłumaczenie dla aktorstwa. Ale emocje mówią mi co innego, po prostu przestałem to kochać.
Książka "Bob Honey Who Just Do Stuff" ukaże się 27 marca dzięki wydawnictwu Atria Books.

Bohaterem jest rozwiedziony, pozbawiony złudzeń mężczyzna w średnim wieku mieszkający w nijakim domu na nijakiej ulicy w miasteczku Woodview w Kalifornii. Bohater żyje dzięki rzadkim zleceniom tajemniczej agencji rządowej.
Wkrótce po tym jak przygotowałem poczułem, że tylko musnąłem tę historię - mówi aktor - Rozwinięcie jej w pełnoprawną powieść było dużym wyzwaniem, ale na szczęście miałem do pomocy wspaniałego redaktora, Petera Borlanda.
wkrótce pojawi się w serialu "The First". Akcja rozgrywać się będzie w bliskiej przyszłości i opowie o pierwszej załogowej misji na Marsa. Tematyka koncentrować się będzie na wyzwaniach związanych z początkiem kolonizacji obcej planety.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Aktywni 50+
  • Umierać po ludzku
  • Kosciol.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy