Strona głównaLudzieSteven Tyler chce udzielić ślubu Justinowi Bieberowi

Steven Tyler chce udzielić ślubu Justinowi Bieberowi

Steven Tyler może udzielać ślubów i zamierza korzystać z tego uprawniania.
Steven Tyler chce udzielić ślubu Justinowi Bieberowi [Aerosmith fot. Sony Music] nie został co prawda księdzem, ale uzyskał uprawnienia do udzielania ślubów. Otrzymał nawet legitymację, którą można zobaczyć w filmiku poniżej. Wokalista Aerosmith przy okazji poinformował, że udzielił ślubu swojemu synowi (z piękną kobietą) i że bardzo chętnie udzieli ślubu Justinowi Bieberowi i Hailey Bladwin.

W lipcu 2016 roku Steven Tyler wydał nagraną w Nashville płytę "We're All Somebody from Somewhere".

Aerosmith mają na koncie hity "Dream On", "Sweet Emotion", "Toys In The Attic" i "Back In The Saddle", "Walk This Way" z udziałem Run-DMC, "Janie's Got A Gun", "Cryin'", "Dude Looks Like A Lady", "Love Is An Elevator" i "I Don't Want To Miss A Thing". Dorobek kapeli zamyka album "Music from Another Dimension!" z listopada 2012 roku. W czasie trwającej od 1970 roku kariery płyty hardrockowej kapeli rozeszły się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 150 milionów egzemplarzy.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • eGospodarka.pl
  • EWST.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Oferty pracy