Strona głównaLudzieW Neverland Michaela Jacksona powstanie muzeum

W Neverland Michaela Jacksona powstanie muzeum

Elvis Presley ma Graceland, Michael Jackson będzie miał Neverland.
W Neverland Michaela Jacksona powstanie muzeum [Michael Jackson fot. Sony Music] Triumph International, firma zarządzająca spadkiem po Michaelu Jacksonie chce, by Neverland stało się atrakcją dla fanów i turystów podobną do Graceland Elvisa Presleya. Złożono już stosowne dokumenty konieczne, by powołać do życia takie muzeum. W zamyśle, poza tradycyjnymi wycieczkami, organizowane tam będą rozmaite multimedialne pokazy, oczywiście związana z twórczością Michaela Jacksona.

Muzeum Neverland prawdopodobnie nie będzie jednak znajdować się na terenie autentycznego rancha Neverland. Rozważane są inne lokalizacje. Z prawdziwego Neverland zostaną natomiast przeniesione rozmaite przedmioty, sprzęty i pamiątki po , na przykład ozdobna brama wjazdowa.

Michael Jackson zakupił leżącą w Santa Ynez Valley w Kalifornii posiadłość Neverland w 1988 roku i mieszkał w niej do 2005 roku. Trzy lata później sprzedał ją spółce Sycamore Valley Ranch Company LLC, po tym jak popadł w kłopoty finansowe.

Przypomnijmy, że w czerwcu 2009 roku.

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Aktywni 50+
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • eGospodarka.pl
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X