Strona głównaLudzieWhitney Houston była molestowana w dzieciństwie

Whitney Houston była molestowana w dzieciństwie

W Cannes odbyła się premiera dokumentu Kevina Macdonalda "Whitney". Przed premierą Kevin Macdonald udzielił obszernego wywiadu na temat film w którym zdradził, że Whitney Houston była molestowana w dzieciństwie.
Whitney Houston była molestowana w dzieciństwie [Whitney Houston fot. Sony BMG] Zdarzenie takie potwierdził m.in. brat wokalistki, który także padł ofiarą ich kuzynki Dee-Dee Warwick, siostry gwiazdy muzyki soulowej Dionne Warwick. Dee-Dee Warwick zmarła w 2008 roku.

"" to intymne, ale całościowe podejście do życia i twórczości amerykańskiej gwiazdy. To jedyna produkcja, która otrzymała błogosławieństwo spadkobierców wokalistki. W filmie zostaną wykorzystane wcześniej nie publikowane nagrania, rzadko lub nigdy nie pokazywane materiały filmowe, a także nagranie koncertowe wykonane przez Whitney Houston w różnych okresach jej kariery. Widzowie usłyszą też oryginalne oraz acapella wersje największych przebojów Whitney Houston. Jako że twórcy otrzymali dostęp do archiwów artystki w filmie znajdzie się także dokumentacja prywatnego życia gwiazdy znanego tylko najbliższej rodzinie i przyjaciołom.

Podszedłem do życia Whitney Houston jako do pewnej tajemnicy - mówi reżyser Kevin Macdonald. - Jak to się stało, że ktoś tak piękny i wyjątkowo utalentowany wyniszcza siebie publicznie i wręcz zapamiętale. Na szczęście miałem całkowite wsparcie Pat Houston (szwagierki Whitney). Zaufali mi i dzięki temu film "Whitney" to intymny portret rodzinny o kobiecie, której nawet najbardziej oddani fani nie znali.

Film trafi do kin w USA 6 lipca.

Kevin Macdonald znany jest jako twórca obrazów "Ostatni król Szkocji" czy "Stan gry". Za dokument "One Day in September" otrzymał Oscara.

Whitney Houston zdobyła sześć nagród Grammy i sprzedała około 200 milionów płyt na całym świecie. Amerykanka 11 lutego 2012 roku. Miała 48 lat.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • Aktywni 50+
  • Hospicja.pl
  • eGospodarka.pl
  • Oferty pracy