Strona głównaLudzieBrad Pitt zasmucony rozwodem

Brad Pitt zasmucony rozwodem

Brad Pitt wystosował krótkie oświadczenie odnośnie rozwodu z Angeliną Jolie.
Brad Pitt zasmucony rozwodem [Brad Pitt fot. Warner Bros. Poland] Gwiazda kina kilka dni temu złożyła z aktorem. - Decyzja została podjęta ze względu na dobro rodziny - poinformował Robert Offer, rzecznik Jolie. - Angelina nie będzie udzielać komentarzy i prosi o zachowanie prywatności jej i jej rodziny.

Krótki komentarz przedstawił 52-letni Brad Pitt. - Jestem bardzo zasmucony tą sytuacją - czytamy w oświadczeniu. - Najważniejsze jest teraz dobro naszych dzieci. Dlatego uprzejmie proszę, by dać im przestrzeń w tych trudnych chwilach.

W pozwie jako powód rozstania podawane są różnice nie do pogodzenia. Mówi się jednak, iż Jolie miała zastrzeżenia dotyczące metod wychowawczych Brada Pitta. Aktorka domaga się pełnej opieki nad potomstwem - Pitt miałby mieć jedynie spotykać się z nimi. Angelina nie chce natomiast żadnych alimentów.

Artyści związali się w 2004 roku po romansie na planie komedii "Pan i pani Smith". w sierpniu 2014 roku. Ostatni raz małżonków widziano razem w lipcu na urodzinowym śniadaniu ich bliźniąt Knoksa i Vivienne.

Plotkarskie media donoszą, iż powodem rozstania jest romans Pitta z Marion Cotillard, z którą gra w filmie "Sprzymierzeni". Oficjalnie nikt nie potwierdził tych plotek.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • eGospodarka.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy