Strona głównaLudzieDolores O'Riordan nie popełniła samobójstwa

Dolores O'Riordan nie popełniła samobójstwa

Znana jest prawdziwa przyczyna śmierci Dolores O'Riordan. Wokalistka The Cranberries utopiła się przez przypadek w wannie.
Dolores O'Riordan nie popełniła samobójstwa [Dolores O’Riordan, fot. Eva Rinaldi - The Cranberries, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons] zmarła 15 stycznia 2018 w Londynie w Hotelu Hilton. Po śmierci wokalistki nie podano przyczyny, ale pojawiły się sugestie, że mogło to być . Teraz ujawniono, że przyczyną śmierci było spowodowane zbyt dużą dawką alkoholu. Artystka wzięła co prawda proszki przeciwbólowe, ale była to dawka terapeutyczna, nie zagrażająca życiu. Prawdopodobnie artystka zasnęła w wannie.

Dolores O'Riordan wydała dwa solowe albumu: "Are You Listening?" (2007) oraz "No Baggage" (2009).

The Cranberries mają na swoim koncie siedem albumów, które sprzedały się w ponad 40 milionach egzemplarzy. Dyskografię zamyka płyta "Something Else" z 2012. Największe przeboje kapeli, której sukcesy przypadają na lata 90. to "Linger", "Dreams" czy "Zombie".

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć