Strona głównaLudzieGeorge Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci

George Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci

George Clooney i jego żona Amal wynajęli parę ochroniarzy, by chronili ich nowo narodzone bliźnięta.
George Clooney wynajął ochroniarzy do dzieci [George Clooney fot. Monolith Plus] Na początku miesiąca żona kinowego gwiazdora . Dzieci otrzymały imiona Ella i Alexander. Rodzicom zależy, by dzieci miały spokój, więc wynajęli podobno dwóch ochroniarzy, za co zapłacili ponad 3 miliony dolarów.

Państwo Clooneyowie nie szczędzą pieniędzy na swe pociechy. 2 miliony dolarów wydali na pokój dla niemowlaków i zabezpieczenie domu. Ponad milion poszedł na zestaw monitoringu i czujników, mający na celu ochronę posesji.

Amal, prawniczka zajmująca się prawami człowieka, oraz George Clooney pobrali się we wrześniu 2014 roku w Wenecji, kilka miesięcy po wiosennych zaręczynach. Wśród gości ślubnych znaleźli się Bill Murray i Cindy Crawford.

George Clooney ostatnio wystąpił w obrazach "" i "Zakładnik z Wall Street". Niedawno nakręcił "Suburbicon", do którego napisał scenariusz z braćmi Coen i Grantem Heslovem. Zapowiedział ponadto, że zamierza nakręcić film fabularny o konflikcie w Syrii.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć