Strona głównaLudzieOzzy Osbourne w szpitalu na intensywnej terapii

Ozzy Osbourne w szpitalu na intensywnej terapii

Ozzy Osbourne trafił do szpitala po tym, jak zachorował na zapalenie oskrzeli.
Ozzy Osbourne w szpitalu na intensywnej terapii [Ozzy Osbourne fot. Sony BMG] 70-letni wokalista najpierw zachorował na , a potem dostał zapalenia oskrzeli. W tej sytuacji artysta trafił na oddział intensywnej terapii w obawie przed zapaleniem płuc, które w jego wieku może mieć tragiczne konsekwencje. W efekcie były wokalista Black Sabbath spędził w szpitali 11 ostatnich dni. Jego stan jest już stabilny i lekarze zapewniają, że powinien zostać wypisany w przyszłym tygodniu.

Ozzy Osbourne z powodu stanu zdrowia odwołał trasę koncertową po Europie.
Jestem całkowicie załamany, że muszę przełożyć europejską cześć mojej trasy - mówi Ozzy Osbourne. - Wydaje się, że od października wszystko, czego się tknę zmienia się w gówno. Najpierw infekcja w moim kciuku, a teraz grypa i zapalenie oskrzeli. Chciałbym przeprosić wszystkich moich fanów, którzy byli tak lojalni przez lata, mój zespół, moją załogę i Judas Priest, że was wszystkich zawiodłem.
Artysta zapewnił, że odwołana trasa zostanie dokończona.
to członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy i frontman legendarnego Black Sabbath. Ostatnią płytą solową Ozzy'ego Osbourne'a pozostaje "Scream" z 2010 roku.

As some of you may have heard, Ozzy was admitted to hospital following some complications from the flu. His doctors feel this is the best way to get him on a quicker road to recovery. Thanks to everyone for their concern and love.
— Sharon Osbourne (@MrsSOsbourne)

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • Pola Nadziei
  • eGospodarka.pl
  • Hospicja.pl
  • Oferty pracy