Strona głównaLudzieSylvester Stallone żegna się z Rockym

Sylvester Stallone żegna się z Rockym

Sylvester Stallone wrzucił na Instagram post, w którym żegna sie z Rockym Balboa.
Sylvester Stallone żegna się z Rockym [Michael B. Jordan i Sylvester Stallone fot. Columbia Pictures] w legendarnego mistrza wcielał się 8 razy (nie licząc gier komputerowych). Po raz pierwszy w 1976 roku, a po raz ostatni właśnie teraz w filmie "Creed II". 72-letni aktor pożegnał wiec się z bohaterem i przekazał pałeczkę Michaelowi B. Jordanowi.

W "Creed II" W roli głównej ponownie wystąpił Michael B. Jordan, który wciela się w Adonisa Creeda, syna Apollo Creeda. Tym razem młody bokser mierzy się z synem zabójcy swojego ojca, Ivana Drago. Oczywiście wspiera go Rocky Balboa (Sylvester Stallone).

W obsadzie znaleźli się ponadto Dolph Lundgren, Tessa Thompson, Florian Munteanu, Phylicia Rashad, Wood Harris, Andre Ward i Russell Hornsby.

Za kamerą nowego dzieła stanął Steven Caple Jr. Reżyser pracował na scenariuszu, który przygotowali Stallone i Cheo Hodari Coker ("Luke Cage"). Film trafił do kin 21 listopada 2018 roku.

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • eGospodarka.pl
  • Hospicja.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Kosciol.pl
  • Oferty pracy