Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Artykuły

Dzień Dziecka - sławne dzieci słynnych rodziców

fot. collage Senior.plTo, że są sławni i bogaci, w dużej mierze zawdzięczają rodzicom i nie chodzi jedynie o wsparcie czy ukierunkowanie, jakie ludzie zapewniają swoim pociechom - celebrycki świat poznali już w dzieciństwie. Oto słynne dzieci słynnych rodziców.

więcej »

Zbigniew Wodecki: Piosenka ma być jak dobry kryminał

Zbigniew Wodecki, fot. Michał MurawskiJego nazwisko jest znane a piosenki śpiewane i nucone przez kilka pokoleń Polaków. Ze Zbigniewem Wodeckim rozmawiamy o dzisiejszym show-biznesie, o ponadczasowości dobrej muzyki i o jego prywatnym sposobie na życie.

więcej »

John Nash nie żyje. Noblista zginął w wypadku samochodowym

John Forbes Nash, fot. Peter Badge,Licencja CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsJohn Nash, amerykański amerykański matematyk i ekonomista, laureat nagrody nobla z ekonomii, zginął wczoraj w wypadku samochodowym. Miał 86 lat. Śmierć poniosła również jego żona Alicia.

więcej »

Władysław Bartoszewski nie żyje

W. Bartoszewski, fot. Pelz, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsDziś w Warszawie zmarł Władysław Bartoszewski - polityk, działacz społeczny, historyk, były więzień Auschwitz, uczestnik powstania warszawskiego. Miał 93 lata, do ostatnich dni był aktywny w życiu społecznym i politycznym.

więcej »

Izabela Pietrzyk: szukam szczęścia w nieszczęściu

Izabela Pietrzyk, fot. PrószyńskiRozmowa z pisarką Izabelą Pietrzyk - o samotnych ryczących czterdziestkach, życzliwej choć odmiennej Rosji, życiowym optymizmie i szampańskim nastroju.

więcej »

Kristin Scott Thomas i Madonna o ageizmie

fot. Jon Haywood @The Signifier Limited CC BY 2.0 / Georges Biard CC BY-SA 3.0Znana między innymi z „Czterech wesel i pogrzebu" Kristin Scott Thomas mówi, że dla aktorki po pięćdziesiątce zawodowe szanse to „katastrofa". Madonna natomiast zastanawia się, dlaczego dyskryminacja ze względu na wiek ciągle jest akceptowana.

więcej »

Robert Downey Jr., Charlie Sheen, Sarah Jessica Parker - kto w tym roku skończy 50 lat

fot. collage Senior.plRobert Downey Jr., Charlie Sheen, Sarah Jessica Parker - m. in. te sławy w 2015 roku będą obchodziły pięćdziesiąte urodziny. Sprawdź, kto wkrótce będzie miał za sobą pół wieku.

więcej »

Bruce Willis, Whoopi Goldberg, Billy Idol. Kto jeszcze skończy w tym roku 60 lat?

fot. collage Senior.plDla wielu 60 lat to granica starości. Oto, kto ją przekroczy w 2015 roku.

więcej »

Clint Eastwood, Sean Connery, Tippi Hedren - oni skończą 85 lat w 2015 roku

fot. collage Senior.plTempus fugit (łac. czas ucieka) często stwierdzamy z rozrzewnieniem na początku Nowego Roku, bo ten oznacza, że zmienia się cyferka w liczbie naszych lat. Te gwiazdy w 2015 roku będą miały na torcie aż 85 świeczek.

więcej »

Helen Mirren, Eric Clapton, Rod Stewart - kto skończy 70 lat w 2015 roku?

fot. collage Senior.pl2015 rok może być specjalny z wielu różnych powodów - dla wymienionych powyżej będzie stanowił okazję do świętowania 70 urodzin. Sprawdź, kto w tym roku będzie miał za sobą aż siedem dekad.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Polecamy Poradnik-zdrowia.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych EWST.pl Kosciol.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X