Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Artykuły

2013-2014 Odeszli... zostaną w naszej pamięci

© Gudellaphoto - Fotolia.comNiektórych po niespodziewanej śmierci opłakiwał cały świat. Inni odeszli po długim, bardzo owocnym i bogatym życiu. Od ostatnich Zaduszek pożegnaliśmy wielu ludzi kultury, sztuki, polityki i sportu.

więcej »

Sławne kobiety o starości

fot. collage Senior.plSą atrakcyjne i bogate. Mają na koncie wiele sukcesów. Jednocześnie muszą się mierzyć z upływem czasu, który dla kariery kobiet w show-biznesie często jest bardzo trudny. Są jednak takie aktorki, piosenkarki, czy prezenterki, które nieźle sobie radzą z procesem starzenia się. Zobacz, co o upływie lat mówią: Susan Sarandon, Oprah, Tina Turner, Jane Fonda i Kim Catrall.

więcej »

Pokojowa Nagroda Nobla 2014 za walkę o prawa dzieci - Kailash Satyarthi i Malala Yousafzay

fot. nobelprize.orgTegoroczni laureaci Pokojowej Nagrody Nobla to Kailash Satyarthi i Malala Yousafzay. Zostali wyróżnieni za walkę o prawa dzieci.

więcej »

Brigitte Bardot kończy 80 lat

Brigitte Bardot, fot. r2hox from Madrid, Spain - Lisboa CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsSłynna aktorka, seks-symbol lat sześćdziesiątych, obrończyni praw zwierząt - Brigitte Bardot kończy 80 lat.

więcej »

Robin Williams nie żyje. Popełnił samobójstwo

Robin Williams, fot. Ewa Rinaldi, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsRobin Williams został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii. Prawdopodobną przyczyną śmierci aktora było samobójstwo.

więcej »

Sandra Bullock kończy 50 lat

Sandra Bullock, fot.  Richard Goldschmidt, CC BY 3.0, Wikimedia CommonsZnana ze swojego śmiechu w "Miss Agent", partnerka Keanu Reevsa w ultra-szybkiej jeździe, laureatka Oscara i Złotej Maliny, aktorka i producentka filmowa - Sandra Bullock obchodzi dziś pięćdziesiąte urodziny.

więcej »

A my ciągle gramy... - Marek Niedźwiecki nie tylko o muzyce

Marek Niedźwiedzki, fot. R.komorowski , CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsO tym czy rzeczywiście muzyka łączy pokolenia, o fenomenie Listy Przebojów Programu Trzeciego i o zmianach jakie miały miejsce przez ponad 30 lat jej istnienia rozmawiamy z Markiem Niedźwieckim - dziennikarzem radiowycm, którego głos znany jest chyba każdemu miłośnikowi muzyki.

więcej »

Wojciech Jaruzelski nie żyje

Wojciech Jaruzelski, fot. colasito77, CC BY 2.0, Wikimedia CommonsDziś, w jednym z warszawskich szpitali, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Wojciech Jaruzelski. Miał 91 lat.

więcej »

Miłości nie trzeba się bać - wywiad z Katarzyną Grocholą

Katarzyna Grochola, fot. A. GolecWiem na pewno, że miłość to naprawdę jedyna rzecz do której ludzie tęsknią. Władza, pieniądze, kariera są tylko jej substytutami, zaprzeczają temu podstawowemu pragnieniu. I temu, że tak naprawdę zostaliśmy stworzeni do dobrego życia we dwoje – z Katarzyną Grocholą rozmawiamy o miłości, książkach, zmianach i o tym jak się zostaje pisarką.

więcej »

Jan Paweł II - droga na ołtarze

fot. 2papisanti.orgJeden z najkrócej trwających procesów kanonizacyjnych w nowożytnej historii Kościoła daje Polakom jeszcze większy powód do dumy z papieża - Polaka. Jan Paweł II już w najbliższą niedzielę zostanie ogłoszony świętym Kościoła Katolickiego.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Polecamy EWST.pl Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Aktywni 50+ Uniwersytety Trzeciego Wieku Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X