Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Artykuły

Miłości nie trzeba się bać - wywiad z Katarzyną Grocholą

Katarzyna Grochola, fot. A. GolecWiem na pewno, że miłość to naprawdę jedyna rzecz do której ludzie tęsknią. Władza, pieniądze, kariera są tylko jej substytutami, zaprzeczają temu podstawowemu pragnieniu. I temu, że tak naprawdę zostaliśmy stworzeni do dobrego życia we dwoje – z Katarzyną Grocholą rozmawiamy o miłości, książkach, zmianach i o tym jak się zostaje pisarką.

więcej »

Jan Paweł II - droga na ołtarze

fot. 2papisanti.orgJeden z najkrócej trwających procesów kanonizacyjnych w nowożytnej historii Kościoła daje Polakom jeszcze większy powód do dumy z papieża - Polaka. Jan Paweł II już w najbliższą niedzielę zostanie ogłoszony świętym Kościoła Katolickiego.

więcej »

Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak - "dobrzy ludzie dodają nam skrzydeł"

M. Graff i A. Mikołajczak, fot. Iza MikoO sztuce która musi docierać do ludzkich serc, o tworzeniu i działalności charytatywnej, o trudnym ale pięknym wspólnym życiu aktorskiego małżeństwa mówią pisarka i aktorka Marzanna Graff oraz aktor Aleksander Mikołajczak.

więcej »

Dzień Mężczyzn 2014. Panowie u władzy

fot. collage Senior.plW ramach realizacji postulatów pełnej równości płci obchodzimy także Dzień Mężczyzn. Jeszcze nie jest tak świętowany, jak Dzień Kobiet, ale powoli data 10 marca staje się okazją do obdarowywania podarunkami panów i pogłębionej debaty o kulturowych rolach płciowych. Z okazji święta mężczyzn proponujemy krótką listę panów, którzy wiodą prym w polityce, biznesie, sztuce i filantropii.

więcej »

Dzień Kobiet 2014: kobiety, które rządzą światem

fot. collage Senior.plNie jest prawdą, że kobiety grają jedynie role drugoplanowe. W niemal każdej dziedzinie można są panie, które ją zawojowały i stanowią wzór dla nowicjuszy. Oczywiście potrzebowały do tego talentu i uporu, a także czasu. Oto galeria seniorek, którym udało się dostać na szczyty w określonych dyscyplinach: sztuce, polityce, biznesie i filantropii.

więcej »

Oscary 2014 - In Memoriam

In Memoriam, fot. oscar.go.comPodczas oscarowej gali w tradycyjnym „In Memoriam" oddano cześć zmarłym w ubiegłym roku gwiazdom Hollywoodu. Wspomniano m. in. Jamesa Gandolfiniego, Shirley Temple Black, Philipa Seymoura Hoffmana i krytyka filmowego Rogera Eberta.

więcej »

Najtrwalsze małżeństwa hollywoodzkich celebrytów

© Sebastian Wolf - Fotolia.comWiadomo, że hollywoodzki styl życia nie sprzyja trwałym związkom, ale nawet wśród najbardziej znanych celebrytów są ludzie, którzy pomimo upływu czasu, dzielnie stoją u swojego boku. Poniżej lista dziesięciu sławnych małżeństw, które mają przynajmniej dwudziestoletni staż.

więcej »

Najsłynniejsze gwiazdy, które w 2014 roku skończą 60 lat

fot. collage Senior.plW tym roku oficjalnie wejdą w wiek "seniorski". Ale czy widać po nich jakiekolwiek oznaki starzenia się? Te słynne gwiazdy skończą w 2014 roku 60 lat.

więcej »

Indiana Jones, Spartakus, Forrest Gump, Maska... - dziadkowie ze srebrnego ekranu

fot. collage Senior.plSą znani głównie ze świata filmu, ale prowadzą też (mniej lub bardziej burzliwe) życie rodzinne. Oto kilku celebrytów noszących już nobliwe miano dziadka - niektórzy z nich mieli już okazję oswoić się z tą rolą, inni są nowicjuszami na tej niwie.

więcej »

Słynne Babcie 2013

fot. collage Senior.plW ubiegłym roku z narodzin wnuków mogły cieszyć się również sławne babcie. Przy czym słowo "sławne" nie oznacza wyłącznie znanych nazwisk... Oto kilka babć, o których było "głośno" w ubiegłym roku.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]


Polecamy Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Akademia Pełni Życia Pola Nadziei Uniwersytety Trzeciego Wieku Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X