Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Artykuły

Dzień Mężczyzn 2014. Panowie u władzy

fot. collage Senior.plW ramach realizacji postulatów pełnej równości płci obchodzimy także Dzień Mężczyzn. Jeszcze nie jest tak świętowany, jak Dzień Kobiet, ale powoli data 10 marca staje się okazją do obdarowywania podarunkami panów i pogłębionej debaty o kulturowych rolach płciowych. Z okazji święta mężczyzn proponujemy krótką listę panów, którzy wiodą prym w polityce, biznesie, sztuce i filantropii.

więcej »

Dzień Kobiet 2014: kobiety, które rządzą światem

fot. collage Senior.plNie jest prawdą, że kobiety grają jedynie role drugoplanowe. W niemal każdej dziedzinie można są panie, które ją zawojowały i stanowią wzór dla nowicjuszy. Oczywiście potrzebowały do tego talentu i uporu, a także czasu. Oto galeria seniorek, którym udało się dostać na szczyty w określonych dyscyplinach: sztuce, polityce, biznesie i filantropii.

więcej »

Oscary 2014 - In Memoriam

In Memoriam, fot. oscar.go.comPodczas oscarowej gali w tradycyjnym „In Memoriam" oddano cześć zmarłym w ubiegłym roku gwiazdom Hollywoodu. Wspomniano m. in. Jamesa Gandolfiniego, Shirley Temple Black, Philipa Seymoura Hoffmana i krytyka filmowego Rogera Eberta.

więcej »

Najtrwalsze małżeństwa hollywoodzkich celebrytów

© Sebastian Wolf - Fotolia.comWiadomo, że hollywoodzki styl życia nie sprzyja trwałym związkom, ale nawet wśród najbardziej znanych celebrytów są ludzie, którzy pomimo upływu czasu, dzielnie stoją u swojego boku. Poniżej lista dziesięciu sławnych małżeństw, które mają przynajmniej dwudziestoletni staż.

więcej »

Najsłynniejsze gwiazdy, które w 2014 roku skończą 60 lat

fot. collage Senior.plW tym roku oficjalnie wejdą w wiek "seniorski". Ale czy widać po nich jakiekolwiek oznaki starzenia się? Te słynne gwiazdy skończą w 2014 roku 60 lat.

więcej »

Indiana Jones, Spartakus, Forrest Gump, Maska... - dziadkowie ze srebrnego ekranu

fot. collage Senior.plSą znani głównie ze świata filmu, ale prowadzą też (mniej lub bardziej burzliwe) życie rodzinne. Oto kilku celebrytów noszących już nobliwe miano dziadka - niektórzy z nich mieli już okazję oswoić się z tą rolą, inni są nowicjuszami na tej niwie.

więcej »

Słynne Babcie 2013

fot. collage Senior.plW ubiegłym roku z narodzin wnuków mogły cieszyć się również sławne babcie. Przy czym słowo "sławne" nie oznacza wyłącznie znanych nazwisk... Oto kilka babć, o których było "głośno" w ubiegłym roku.

więcej »

Najsłynniejsze gwiazdy, które w 2014 roku skończą 50 lat

fot. collage Senior.plChoć może nam się wydawać, że dopiero co obserwowaliśmy rozkwit ich kariery i zazdrościliśmy młodego wieku, w tym roku będą obchodzili pięćdziesiąte urodziny. Sprawdź, kto wkrótce będzie mógł powiedzieć, że przeżył już pół wieku.

więcej »

Najsłynniejsze gwiazdy, które w 2014 roku skończą 40 lat

fot. collage Senior.plTempus fugit (łac. czas ucieka). Wydaje się, że te gwiazdy jeszcze niedawno debiutowały na scenie, wybiegu lub ekranie, a tymczasem w bieżącym roku Penélope Cruz, Leonardo DiCaprio, Robbie Williams i inne gwiazdy będą obchodzić 40 urodziny.

więcej »

Grażyna Łobaszewska i kolędy "udomowione"

Grazyna Łobaszewska, fot. lobaszewska.pl"Inaczej śpiewamy kolędy w kościele, inaczej biesiadnie a inaczej w sali koncertowej" - o kolędach, magii świąt i bożonarodzeniowym przesłaniu specjalnie dla Senior.pl opowiada znana polska wokalistka Grażyna Łobaszewska.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]


Polecamy Poradnik-zdrowia.pl Kosciol.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych eGospodarka.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X