Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Sacha Baron Cohen zapłaci grzywnę za czeskich turystów aresztowanych w stroju Borata

Sacha Baron Cohen fot. CinePixGrupa czeskich turystów została aresztowana w Kazachstanie za paradowanie po ulicy w stroju Borata. Sacha Baron Cohen, odtwórca Borata, zamierza pomóc fanom.

więcej »

Jane Campion: biznes filmowy się zmienia. Na lepsze dla kobiet

Jane Campion fot. Best FiilmJane Campion jest zachwycona ostatnimi wydarzeniami w świecie filmowym. Reżyserka wypowiedziała się przy okazji konferencji filmowców w Wellington w Nowej Zelandii.

więcej »

Pamiętnik Johna Lennona znaleziony w Berlinie

The Beatles fot. EMI Music PolandSkradziony dziennik Johna Lennona został odnaleziony w Berlinie. Razem z pamiętnikiem znalazły się setki innych przedmiotów, które skradziono wdowie po wokaliście The Beatles, Yoko Ono.

więcej »

Mel Gibson popiera kobiety mówiące o nadużyciach seksualnych

Mel Gibson fot. ITI CinemaMel Gibson odniósł się do zataczającego coraz szersze kręgi skandalu dotyczącego nadużyć seksualnych w Hollywood.

więcej »

Oliver Stone komentuje zarzuty o molestowanie

Oliver Stone fot. Imperial - CinepixOliver Stone odniósł się do przedstawionych niedawno w mediach oskarżeń o molestowanie.

więcej »

W Neverland Michaela Jacksona powstanie muzeum

Michael Jackson fot. Sony MusicElvis Presley ma Graceland, Michael Jackson będzie miał Neverland.

więcej »

Zmarła Della Reese, gwiazda "Dotyku anioła"

fot. Angela George, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsAktorka i piosenkarka Della Reese zmarła w wieku 86 lat. Sławę przyniósł jej serial "Dotyk anioła".

więcej »

Janusz Wójcik nie żyje

Janusz Wójcik, fot. Zureks, CC BY-SA 2.5, Wikimedia CommonsDziś w Warszawie zmarł Janusz Wójcik, polski piłkarz, trener i polityk, selekcjoner polskiej reprezentacji olimpijskiej w piłce nożnej, z którą zdobył srebrny medal igrzysk w Barcelonie w 1992 roku.

więcej »

Nie żyje Malcolm Young, legendarny gitarzysta AC/DC

Malcolm Young, fot. Ac-dcfreak785, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsW wieku 64 lat zmarł Malcolm Young gitarzysta australijskiej formacji rockowej AC/DC.

więcej »

Gary Oldman ożenił się po raz piąty

Gary Oldman fot. Working Title FilmsGary Oldman ponownie wziął ślub. Jego piątą już żoną została kuratorka sztuki, Gisele Schmidt.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Polecamy eGospodarka.pl Hospicja.pl Kobiety.net.pl EWST.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X