Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Steven Spielberg zarobił 10 miliardów dolarów

Steven Spielberg fot. Dream WorksSteven Spielberg jest pierwszym reżyserem w historii, którego filmy przekroczyły dochód 10 miliardów dolarów.

więcej »

Mariah Carey chora na ChAD

Mariah Carey fot. Universal Music PolskaMariah Carey wyznała, że do długiego czasu cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Pierwsza diagnoza pojawiła się w 2001 roku po tym jak wokalistka dziwnie zachowywała się w programie MTV, w wyniku czego trafiła do szpitala.

więcej »

Antonio Banderas nie chce być seksownym Latynosem

Antonio Banderas fot. National GeographicAntonio Banderas ma zdecydowanie dosyć grania seksownych kochanków.

więcej »

Miloš Forman nie żyje

Milos Forman, fot. Petr Novák, Wikipedia, CC BY-SA 3.0Jeden z najwybitniejszych współczesnych reżyserów, laureat dwóch Oscarów, Miloš Forman nie żyje. Twórca miał 86 lat.

więcej »

Kevin Spacey ma kolejne kłopoty

Kevin Spacey fot. UIPProkuratura Los Angeles bada sprawę oskarżenia o napaść seksualną przeciwko Kevinowi Spaceyowi.

więcej »

Nie żyje Zbigniew Łapiński

Zbigniew Łapińskifot. Micha-ek, CC BY 3.0, Wikimedia CommonsDziś w Warszawie po długiej chorobie zmarł polski muzyk i kompozytor, pianista i akompaniator, aranżer i dyrygent, autor muzyki do tekstów piosenek Jacka Kaczmarskiego. Miał 71 lat.

więcej »

Sean Penn nie chce już grać

Sean Penn fot. Monolith FilmsPrzy okazji premiery debiutanckiej książki "Bob Honey Who Just Do Stuff" Sean Penn przyznał, że nie czerpie już radości z grania.

więcej »

Tina Turner wybaczyła byłemu mężowi

Tina Turner, fot. Philip Spittle, CC BY 2.0, Wikimedia CommonsTina Turner wybaczyła Ike'owi Turnerowi jego zachowanie podczas małżeństwa. 78-letnia wokalistka nie chowa już urazy wobec swojego byłego męża, który zmarł w 2007 roku. Piosenkarka rozwiodła się Ikiem w 1976 roku. Po czasie opisywała swojego męża jako kontrolującego brutala.

więcej »

Najbardziej dochodowi aktorzy w historii: Samuel L. Jackson, Harrison Ford, Tom Hanks

Samuel L. Jackson fot. Forum FilmW dziesiątce przynoszących najlepsze dochody aktorów znaleźli się sami mężczyźni. Pierwsza kobieta zajęła dopiero 11. pozycje.

więcej »

Cynthia Nixon chce być gubernatorem Nowego Jorku

Cynthia Nixon fot. Warner Bros Entertainment PolskaCynthia Nixon oficjalnie ogłosiła, że będzie ubiegać się o stanowisko gubernatora Nowego Jorku.

więcej »

Strony : [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]


Polecamy Aktywni 50+ Akademia Pełni Życia EWST.pl Hospicja.pl Oferty pracy