Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

"Milionerzy" - 60-letnia nauczycielka wygrała główną nagrodę

Maria Romanek, fot. TVNPani Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego jest drugą osobą w historii polskich "Milionerów", która odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania i wygrała milion złotych.

więcej »

Ringo Starr otrzymał tytuł szlachecki

Ringo Starr fot. Archiwum artystyRingo Starr, perkusista The Beatles, otrzymał właśnie tytuł szlachecki. 77-letni muzyk będzie mógł teraz podobnie jak jego kompan Paul McCartney używać przed imieniem słowa "sir". Tytuł Ringo Starr odebrał od Wiliama, księcia Cambridge.

więcej »

Cameron Diaz skończyła z aktorstwem?

Cameron Diaz fot. UIPCameron Diaz najwyraźniej bez szumnych ogłoszeń przeszła na aktorską emeryturę. Informację przekazała koleżanka po fachu, Selma Blair.

więcej »

Shirley Bassey żyje i ma się dobrze

Shirley Bassey fot. Archiwum81-letnia Shirley Bassey musiała potwierdzać, że żyje po tym jak informację o jej śmierci podano podczas koncertu w Cardiff.

więcej »

John Williams kończy z "Gwiezdnymi wojnami"

JOhn Williams, fot. TashTish z angielskiej Wikipedii, CC BY 3.0John Williams zamierza zakończyć swą wieloletnią przygodę z serią "Gwiezdne wojny".

więcej »

Nie żyje Stephen Hawking

fot. Stephen Hawking PDW wieku 76 lat zmarł Stephen Hawking, brytyjski astrofizyk, kosmolog, fizyk teoretyk, jeden z najbardziej rozpoznawalnych ludzi świata nauki, autor przełomowych prac naukowych i popularyzator wiedzy z zakresu fizyki i kosmologii. Od lat cierpiał na stwardnienie zanikowe boczne.

więcej »

Michael Caine: Nie zagram nigdy u Woody'ego Allena

Michael Caine fot. MonolithChoć za rolę w filmie "Hannah i jej siostry" otrzymał Oscara Michael Caine nie chce już pracować z Woodym Allenem.

więcej »

Robbie Williams: depresja chce mnie zabić

Robbie Williams fot. EMI Music PolandRobbie Williams po raz kolejny opowiedział o swojej walce z chorobą psychiczną. Brytyjski wokalista od lat zmaga się z depresją.

więcej »

Reżyser Bonda, Lewis Gilbert, nie żyje

Lewis Gilbert, fot. Novidades Cinema - Movie News / YoutubeBrytyjski reżyser, który zrealizował trzy filmy o Bondzie, Lewis Gilbert, zmarł w wieku 97 lat.

więcej »

Zmarła Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka, fot. Sławomir Kaczorek, Senat RP, CC BY-SA 3.0 PL20 lutego w Warszawie zmarła Agnieszka Kotulanka - polska aktorka filmowa i teatralna, znana między innymi z serialu "Klan". Miała 61 lat.

więcej »

Strony : [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23]


Polecamy Kobiety.net.pl Pola Nadziei EWST.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Oferty pracy