Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Eric Clapton traci słuch

© Eric Clapton fot. Warner Music PolandEric Clapton wyjawił, że głuchnie, a ponadto bolące nerwy utrudniają mu grę na gitarze.

więcej »

Roman Polański nie będzie oskarżony w sprawie z 1975 roku

Roman Polański fot. Kino ŚwiatRoman Polański nie zostanie postawiony w stan oskarżenia w sprawie z udziałem 10-latki sprzed ponad 40 lat.

więcej »

Dustin Hoffman uderzył Meryl Streep

Dustin Hoffman i Meryl Streep fot. Columbia PicturesW wywiadzie dla magazynu "New York Times" Meryl Streep powiedziała o pierwszej scenie, jaką kręciła z Dustinem Hoffmanem do dramatu "Sprawa Kramerów". Była to scena, w której postać Hoffmana uderza Streep. Okazuje się, że aktor naprawdę ją spoliczkował.

więcej »

Gwiazda francuskiej piosenki, France Gall, nie żyje

France Gall fot. European Broadcasting UnionFrance Gall, popularna francuska piosenkarka, zmarła w wieku 70 lat.

więcej »

Madonna buduje nowe szkoły w Malawi

Madonna fot. Warner Music PolandMadonna planuje po raz kolejny wspomóc dzieci z Malawi. Gwiazda popu zapowiedziała, że w 2018 roku chce zbudować cztery szkoły w afrykańskim kraju.

więcej »

Policja bada sprawę molestowania przez Sylvestra Stallone'a

Sylvester Stallone fot. MonolithPolicja poinformowała, że rozpoczęła śledztwo dotyczące sprawy molestowania seksualnego, którego miał dopuścić się Sylvester Stallone. Detektywi od razu jednak zaznaczają, że nie będzie łatwo znaleźć dowody.

więcej »

Dwayne Johnson prezydentem USA?

Dwayne Johnson fot. Forum FilmDwayne Johnson przyznał, że całkiem serio rozważa udział w wyborach prezydenckich. Gwiazdor kina akcji chciałby startować w wyborach planowanych na 2024 rok. - Zdaję sobie sprawę, że nie jestem politykiem, ale mogę słuchać i uczyć się jak najwięcej - powiedział aktor.

więcej »

Meryl Streep zapewnia, że nie wiedziała o przewinieniach Weinsteina

Meryl Streep fot. MonolithMeryl Streep odpowiedziała Rose McGowan, która niedawno skrytykowała ją i oskarżyła o hipokryzję, gdy dowiedziała się, że gwiazda planuje na Złote Globy ubrać się na czarno w ramach protestu.

więcej »

Kate Winslet sama się maluje i czesze

Kate Winslet fot. UIPKate Winslet przyznała, że często woli sama się czesać i malować, nawet jeśli przygotowuje się na większą imprezę i paradowanie po czerwonym dywanie.

więcej »

Steven Tyler otworzył schronisko dla kobiet

fot. Steven TylerSteven Tyler, wokalista Aerosmith, otworzył schronisko dla kobiet i dziewcząt. Janie's House powstał w okolicach Atlanty i ma stanowić schronienie dla kobiet będących ofiarami przemocy czy też znajdujących się w trudnej sytuacji. Tyler pomagał przy pracach wykończeniowych i projektowaniu wnętrza.

więcej »

Strony : [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]


Polecamy Poradnik-zdrowia.pl eGospodarka.pl Akademia Pełni Życia EWST.pl Oferty pracy