Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Śmierć Carrie Fisher jak strata Johna Lennona

Mark Hamill porównał śmierć swojej koleżanki z planu "Gwiezdnych wojen", Carrie Fisher, do odejścia Johna Lennona. Carrie Fisher, fot. Riccardo Ghilardi photographer, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

więcej »

Daniel Day-Lewis naprawdę kończy z aktorstwem

Daniel Day-Lewis fot. Forum FilmDaniel Day-Lewis potwierdził, że nadchodzący obraz "Nić widmo" ("Phantom Thread") jest jego pożegnaniem z aktorstwem. Aktor już wcześniej wystosował oficjalne oświadczenie, ale teraz, gdy zbliża się premiera filmu "Nić widmo", postanowił raz jeszcze potwierdzić, że to jego pożegnalna rola.

więcej »

Sacha Baron Cohen zapłaci grzywnę za czeskich turystów aresztowanych w stroju Borata

Sacha Baron Cohen fot. CinePixGrupa czeskich turystów została aresztowana w Kazachstanie za paradowanie po ulicy w stroju Borata. Sacha Baron Cohen, odtwórca Borata, zamierza pomóc fanom.

więcej »

Jane Campion: biznes filmowy się zmienia. Na lepsze dla kobiet

Jane Campion fot. Best FiilmJane Campion jest zachwycona ostatnimi wydarzeniami w świecie filmowym. Reżyserka wypowiedziała się przy okazji konferencji filmowców w Wellington w Nowej Zelandii.

więcej »

Pamiętnik Johna Lennona znaleziony w Berlinie

The Beatles fot. EMI Music PolandSkradziony dziennik Johna Lennona został odnaleziony w Berlinie. Razem z pamiętnikiem znalazły się setki innych przedmiotów, które skradziono wdowie po wokaliście The Beatles, Yoko Ono.

więcej »

Mel Gibson popiera kobiety mówiące o nadużyciach seksualnych

Mel Gibson fot. ITI CinemaMel Gibson odniósł się do zataczającego coraz szersze kręgi skandalu dotyczącego nadużyć seksualnych w Hollywood.

więcej »

Oliver Stone komentuje zarzuty o molestowanie

Oliver Stone fot. Imperial - CinepixOliver Stone odniósł się do przedstawionych niedawno w mediach oskarżeń o molestowanie.

więcej »

W Neverland Michaela Jacksona powstanie muzeum

Michael Jackson fot. Sony MusicElvis Presley ma Graceland, Michael Jackson będzie miał Neverland.

więcej »

Zmarła Della Reese, gwiazda "Dotyku anioła"

fot. Angela George, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsAktorka i piosenkarka Della Reese zmarła w wieku 86 lat. Sławę przyniósł jej serial "Dotyk anioła".

więcej »

Janusz Wójcik nie żyje

Janusz Wójcik, fot. Zureks, CC BY-SA 2.5, Wikimedia CommonsDziś w Warszawie zmarł Janusz Wójcik, polski piłkarz, trener i polityk, selekcjoner polskiej reprezentacji olimpijskiej w piłce nożnej, z którą zdobył srebrny medal igrzysk w Barcelonie w 1992 roku.

więcej »

Strony : [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]


Polecamy Kosciol.pl Akademia Pełni Życia Poradnik-zdrowia.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Oferty pracy