Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Sean Penn nie chce już grać

Sean Penn fot. Monolith FilmsPrzy okazji premiery debiutanckiej książki "Bob Honey Who Just Do Stuff" Sean Penn przyznał, że nie czerpie już radości z grania.

więcej »

Tina Turner wybaczyła byłemu mężowi

Tina Turner, fot. Philip Spittle, CC BY 2.0, Wikimedia CommonsTina Turner wybaczyła Ike'owi Turnerowi jego zachowanie podczas małżeństwa. 78-letnia wokalistka nie chowa już urazy wobec swojego byłego męża, który zmarł w 2007 roku. Piosenkarka rozwiodła się Ikiem w 1976 roku. Po czasie opisywała swojego męża jako kontrolującego brutala.

więcej »

Najbardziej dochodowi aktorzy w historii: Samuel L. Jackson, Harrison Ford, Tom Hanks

Samuel L. Jackson fot. Forum FilmW dziesiątce przynoszących najlepsze dochody aktorów znaleźli się sami mężczyźni. Pierwsza kobieta zajęła dopiero 11. pozycje.

więcej »

Cynthia Nixon chce być gubernatorem Nowego Jorku

Cynthia Nixon fot. Warner Bros Entertainment PolskaCynthia Nixon oficjalnie ogłosiła, że będzie ubiegać się o stanowisko gubernatora Nowego Jorku.

więcej »

"Milionerzy" - 60-letnia nauczycielka wygrała główną nagrodę

Maria Romanek, fot. TVNPani Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego jest drugą osobą w historii polskich "Milionerów", która odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania i wygrała milion złotych.

więcej »

Ringo Starr otrzymał tytuł szlachecki

Ringo Starr fot. Archiwum artystyRingo Starr, perkusista The Beatles, otrzymał właśnie tytuł szlachecki. 77-letni muzyk będzie mógł teraz podobnie jak jego kompan Paul McCartney używać przed imieniem słowa "sir". Tytuł Ringo Starr odebrał od Wiliama, księcia Cambridge.

więcej »

Cameron Diaz skończyła z aktorstwem?

Cameron Diaz fot. UIPCameron Diaz najwyraźniej bez szumnych ogłoszeń przeszła na aktorską emeryturę. Informację przekazała koleżanka po fachu, Selma Blair.

więcej »

Shirley Bassey żyje i ma się dobrze

Shirley Bassey fot. Archiwum81-letnia Shirley Bassey musiała potwierdzać, że żyje po tym jak informację o jej śmierci podano podczas koncertu w Cardiff.

więcej »

John Williams kończy z "Gwiezdnymi wojnami"

JOhn Williams, fot. TashTish z angielskiej Wikipedii, CC BY 3.0John Williams zamierza zakończyć swą wieloletnią przygodę z serią "Gwiezdne wojny".

więcej »

Nie żyje Stephen Hawking

fot. Stephen Hawking PDW wieku 76 lat zmarł Stephen Hawking, brytyjski astrofizyk, kosmolog, fizyk teoretyk, jeden z najbardziej rozpoznawalnych ludzi świata nauki, autor przełomowych prac naukowych i popularyzator wiedzy z zakresu fizyki i kosmologii. Od lat cierpiał na stwardnienie zanikowe boczne.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Polecamy Hospicja.pl Kosciol.pl eGospodarka.pl Aktywni 50+ Oferty pracy