Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

James Toback oskarżony o molestowanie przez 38 kobiet

James Toback fot. El Dorado PicturesJames Toback, nominowany do Oscara reżyser i scenarzysta, został oskarżony o molestowanie przez co najmniej 38 kobiet.

więcej »

Billy Joel znów został ojcem

Billy Joel fot. Archiwum artysty68-letni Billy Joel po raz trzeci został ojcem. Żona muzyka, Alexis, urodziła córkę.

więcej »

Tom Jones o molestowaniu w muzycznym biznesie: Mężczyźni też dostają propozycje

Tom Jones fot. Universal Music PolskaSkandal związany z Harveyem Weinstainem doprowadził do wielu szczerych wyznań. O tym, jak sprawa molestowania wygląda w biznesie muzycznym postanowił powiedzieć Tom Jones.

więcej »

Harvey Weinstein na celowniku FBI

Harvey Weinstein fot. Archiwum artystyDepartament Sprawiedliwości, na którego czele stoi prokurator generalny Jeff Sessions, wydał agencji polecenie, by zbadać sprawę wieloletnich molestowania kobiet przez producenta filmowego, Harveya Weinsteina. FBI nie potwierdza ani nie zaprzecza.

więcej »

"Wiecznie młody" Krzysztof Krawczyk jako Bob Dylan

Krzysztof Krawczyk fot. Archiwum Artysty10 listopada ukaże się nowy album Krzysztofa Krawczyka. Wydawnictwo nosi tytuł "Wiecznie młody". Na albumie wokalistka mierzy się z dorobkiem Boba Dylana. Efektów możemy posłuchać już dziś.

więcej »

Meryl Streep zbulwersowana informacjami o Harveyu Weinsteinie

Meryl Streep fot. Dick Thomas Johnson, CC BY 2.0, Wikimedia CommonsMeryl Streep, jedna z największych gwiazd Hollywood, wystosowała oficjalne oświadczenie, komentując sensacyjne doniesienia o tym, że Harvey Weinstein molestował kobiety.

więcej »

Liam Neeson nie kończy z kinem akcji

Liam Neeson fot. Warner Bros Entertainment PolskaDobra wiadomość dla fanów sensacji z Liamem Neesonem w roli głównej. Aktor jednak nie zamierza porzucić kina akcji. Ogłosił, że wrócił z emerytury.

więcej »

Wiesław Michnikowski nie żyje

Wiesław Michnikowski, fot. FB/Piotr MichnikowskiW wieku 95 lat zmarł Wiesław Michnikowski - polski aktor teatralny i filmowy, artysta kabaretowy, znany między innymi z Kabaretu Starszych Panów, kabaretu „Dudek” i filmów takich jak "Seksmisja".

więcej »

Magda Gessler otworzy butik z własną modą?

Magda Gessler, fot. newseria.plMagda Gessler myśli również o większym zaangażowaniu w swoją modową pasję, nie wyklucza nawet otwarcia butiku na jednej z modnych warszawskich ulic.

więcej »

Julia Louis-Dreyfus rozpoczęła walkę z nowotworem piersi

Julia Louis-Dreyfus fot. HBOU znanej między innymi z głównej roli w serialu "Figurantka" Julii Louis-Dreyfus zdiagnozowano raka piersi.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Polecamy Pola Nadziei Poradnik-zdrowia.pl Akademia Pełni Życia Kosciol.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X