Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Szczęście, geny czy praca - nowy dokument HBO o aktywnych artystach 90+

Betty White, fot. David Shankbone 2010 NYC, CC BY 2.0HBO szykuje dla wielbicieli klasycznego kina i amerykańskiej rozrywki prawdziwą dokumentalną ucztę.

więcej »

Janet Jackson znów się rozwodzi

fot. Rich Esteban, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons50-letnia Janet Jackson rozstaje się ze swoim trzecim mężem.

więcej »

Ian McKellen wyjaśnia, dlaczego nie zagrał w "Harrym Potterze"

Ian McKellen fot. CinePixIan McKellen wyjawił, czemu nie wcielił się w Dumbledore'a w filmowej serii o przygodach Harry'ego Pottera, mimo iż proponowano mu rolę.

więcej »

Zmarł Don Rickles

Don Rickles fot. CBS W wieku 90 lat zmarł w Los Angeles aktor i komik Don Rickles. Z publicznością spotykał się przez sześć dekad.

więcej »

Doris Day dwa lata starsza niż myślała

Doris Day fot. Arwin ProductionsAmerykańska aktorka i wokalistka Doris Day miała 3 kwietnia świętować 93 urodziny. Tymczasem okazało się, że skończyła… 95 lat.

więcej »

Bob Dylan odebrał Nobla w hotelu

Bob Dylan fot. Sony BMGZgodnie z zapowiedziami, Bob Dylan odebrał literacką Nagrodę Nobla. Zrobił to w bardzo intymnej atmosferze.

więcej »

Elton John żałuje, że stracił kontakt z George'em Michaelem

fot. VEVO/YoutubeElton John przyznał, że popełnił błąd, nie utrzymując kontaktów z kolegą po fachu, George'em Michaelem.

więcej »

Bob Dylan jednak odbierze Nobla

Bob Dylan fot. Sony BMGBob Dylan w końcu zapowiedział, że odbierze nagrodę Nobla, a co za tym idzie 900 tysięcy dolarów.

więcej »

Bliscy pożegnali George'a Michaela

George Michael fot. Alter ArtTrzy miesiące po śmierci George Michael spoczął w pokoju. Wokalistę pochowano w środę, 29 marca.

więcej »

Gordon Ramsay, Liam Neeson i Kylie Minogue chcą być głosem Stephena Hawkinga

Stephen Hawking fot. Comic Relief/YoutubeLin-Manuel Miranda, Liam Neeson, Anna Kendrick czy Eddie Redmayne, a także pomysłodawca "Idola" Simon Cowell, popularny kucharz Gordon Ramsay czy Kylie Minogue oraz Geri Halliwell ze Spice Girls, wzięli udział w niezwykłym przesłuchaniu. Aktorzy ubiegali się o "rolę" głosu wybitnego fizyka, Stephena Hawkinga.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Polecamy Aktywni 50+ Kobiety.net.pl Pola Nadziei Umierać po ludzku Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X