Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Courtney Love oskarżona o zlecenie zabójstwa

Courtney Love fot. Universal Music PolskaIsaiah Silva oskarżył swoją teściową, Courtney Love, że zleciła jego zabójstwo.Sprawa dotyczy znowu gitary Kurta Cobaina, która decyzją sądu została przyznana byłemu mężowi córki Courtney Love. Lider Nirvany grał na tej gitarze pod czas koncerty MTV Unplugged.

więcej »

Prawnik Morgana Freemana atakuje CNN i domaga się przeprosin

Morgan Freeman, fot. jdeeringdavis, CC-BY-2.0, FlickrPrawnik Morgana Freemana wysłał list do CNN zapowiadający pozew sądowy. Aktor, kilka dni temu oskarżony w artykule CNN o molestowanie seksualne, wydał już oświadczenie zaprzeczające zarzutom, a teraz jego prawnik Robert M. Schwartz wysłał list do szefa CNN, Jeffa Zuckera.

więcej »

Hugh Grant się ożenił

Hugh Grant fot. ITI Home VideoHugh Grant się ożenił. Choć w filmach jako pana młodego widzieliśmy go kilkakrotnie, w realnym życiu na ślubnym kobiercu stanął po raz pierwszy w wieku 57 lat.

więcej »

Morgan Freeman przeprasza i zaprzecza ostarżeniom o molestowanie

Morgan Freeman fot. Warner Bros Entertainment PolskaMorgan Freeman wydał obszerne oświadczenie dotyczące oskarżeń o molestowanie seksualne.

więcej »

Liam Gallagher spotyka córkę

Liam Gallagher fot. Sony MusicLiam Gallagher spotkał się po raz pierwszy ze swoją 21-letnią córką.

więcej »

Harvey Weinstein oddał się w ręce nowojorskiej policji

Harvey Weinstein fot. Archiwum artystyHarvey Weinstein zgłosił się na policję w związku z oskarżeniami o gwałt i napaść seksualną.

więcej »

Dave Grohl nie może słuchać Nirvany

Dave Grohl fot. Sony MusicDave Grohl przyznał, że choć od śmierci Kurta Cobaina minęło wiele lat, nadal ma problem, by słuchać piosenek Nirvany.

więcej »

Zmarł Clint Walker, gwiazdor "Parszywej dwunastki"

Clint Walker fot. Warner Bros. TelevisionAmerykański aktor Clint Walker, znany z seriali "Cheyenne" i "Kodiak" czy filmu "Parszywa dwunastka" zmarł w wieku 90 lat.

więcej »

Whitney Houston była molestowana w dzieciństwie

Whitney Houston fot. Sony BMGW Cannes odbyła się premiera dokumentu Kevina Macdonalda "Whitney". Przed premierą Kevin Macdonald udzielił obszernego wywiadu na temat film w którym zdradził, że Whitney Houston była molestowana w dzieciństwie.

więcej »

Roman Polański chce pozwać Akademię Filmową

Roman Polański, fot. Zff2012, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsRoman Polański, który został wyrzucony z Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, zamierza walczyć z instytucją przyznającą Oscary. Prawnik polskiego reżysera kwestionuje sposób działania Akademii.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Aktywni 50+ Kobiety.net.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Hospicja.pl Oferty pracy