Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Michael Caine: Nie zagram nigdy u Woody'ego Allena

Michael Caine fot. MonolithChoć za rolę w filmie "Hannah i jej siostry" otrzymał Oscara Michael Caine nie chce już pracować z Woodym Allenem.

więcej »

Robbie Williams: depresja chce mnie zabić

Robbie Williams fot. EMI Music PolandRobbie Williams po raz kolejny opowiedział o swojej walce z chorobą psychiczną. Brytyjski wokalista od lat zmaga się z depresją.

więcej »

Reżyser Bonda, Lewis Gilbert, nie żyje

Lewis Gilbert, fot. Novidades Cinema - Movie News / YoutubeBrytyjski reżyser, który zrealizował trzy filmy o Bondzie, Lewis Gilbert, zmarł w wieku 97 lat.

więcej »

Zmarła Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka, fot. Sławomir Kaczorek, Senat RP, CC BY-SA 3.0 PL20 lutego w Warszawie zmarła Agnieszka Kotulanka - polska aktorka filmowa i teatralna, znana między innymi z serialu "Klan". Miała 61 lat.

więcej »

Natalie Portman żałuje, że stanęła w obronie Romana Polańskiego

Natalie Portman fot. Best FilmNatalie Portman przyznaje, że popełniła wielki błąd podpisując petycję z 2009 roku w sprawie uwolnienia Romana Polańskiego z aresztu w Szwajcarii.

więcej »

Billy Graham nie żyje

Billy Graham, fot. billygraham.orgBilly Graham, słynny amerykański ewangelista, zmarł w wieku 99 lat w swoim domu w Montreat w Karolinie Płnocnej - informuje Washington Post.

więcej »

Elton John kończy z koncertami - za trzy lata

Elton John, fot. Mustafa Doğan Özçelik, CC BY-SA 4.0, Wikimedia CommonsElton John zapowiedział pożegnalną trasę, której finał zaplanowano na 2021 rok. Muzyk nie zapomni o polskich fanach i w 2019 roku zaśpiewa na żywo w Krakowie.

więcej »

Ursula K. Le Guin nie żyje

Ursula K Le Guin, fot. Gorthian, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons22 stycznia w Portland zmarła Ursula Le Guin. amerykańska pisarka, jedna z najsłynniejszych autorek książek SF i fantasy - między innymi serii "Ziemiomorze" i "Ekumena". Miała 88 lat.

więcej »

Brigitte Bardot krytykuje #metoo

Brigitte Bardot, fot. Cdrik b06, lic. GFDL Wikimedia CommonsBrigitte Bardot dołączyła do swojej rodaczki Catherine Deneuve, krytykując akcję #metoo. Gwiazda francuskiego kina mówi o hipokryzji.

więcej »

Franciszek Pieczka obchodzi 90. urodziny

Franciszek Pieczka, fot. Sławek, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsMiał zostać górnkiem,później inżynierem - do szkoły teatralnej dostał się ku niezadowoleniu ojca, a teraz jego twarz i charakterystyczny głos są znane kilku pokoleniom Polaków. Franciszek Pieczka kończy dziś 90 lat.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Pola Nadziei Hospicja.pl Aktywni 50+ Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Oferty pracy