Strona głównaLudzieBob Dylan produkuje whiskey

Bob Dylan produkuje whiskey

Bob Dylan dołączył do coraz większego grona muzyków produkujących trunki.
Bob Dylan produkuje whiskey [Bob Dylan fot. Sony Music] Jak przystało na , whiskey Boba Dylana będzie należało do grupy szlachetnych alkoholi. Artysta połączył siły z producentem alkoholi Markiem Bushalą by stworzyć markę o nazwie Heaven's Door. Na początek pojawią się dwa rodzaje trunku whiskey typu double barrel, whiskey żytnia oraz bourbon, czyli whiskey kukurydziana.

obecny jest na muzycznej scenie od końca lat 50. Jest twórcą hymnów "Blowin' In The Wind", "Like A Rolling Stone" czy protest songów "The Times They Are a-Changin", "Hurricane", a także przebojów "Lay Lady Lay", "Knockin' On Heaven's Door" oraz "Rainy Day Women #12 & 35".

Na koncie ma nagrody Grammy, Oscara i Pulitzera. W 1988 został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame, a w 2017 roku został laureatem "za stworzenie nowej poetyckiej ekspresji, która wpisała się w wielką tradycję amerykańskiej pieśni".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Aktywni 50+
  • eGospodarka.pl
  • Hospicja.pl
  • Oferty pracy